Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки

Time Додано: четвер, 22 бер. 2018, 17:35 ( 4 міс. назад )

21 березня, у Всесвітній день людей із синдромом Дауна, вдруге на центральній площі Бердичева відбувся захід на підтримку людей із генетичними патологіями. Громадські організації «Щаслива дитина» і «Насіння Надії», що займаються втіленням інклюзії у нашому місті, об’єднавши зусилля, розгорнули на площі ціле дійство, із танцями, піснями, кульками і катанням на справжньому конику. Наїздившись уволю, заспівавши декілька пісеньок перед вдячними глядачами, Настя емоційно висловлює задоволення.

У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки

За усмішку, привітність, дитячу щирість і відкритість їх називають дітьми Сонця. Вони схожі між собою і водночас такі різні у захопленнях та інтересах, каже голова ГО «Щаслива дитина» Любов Мельник.

Та найголовніше, каже Любов, потрібно любити свою дитину, обійми і лагідні слова тільки додають упевненості.

Синдром Дауна не є хворобою, причина його – зайва хромосома у 21-ій парі (ось чому 21 березня – символічне число!). А як відомо, кожна клітина, як правило, містить набір із 46 хромосом. Щороку в Україні на світ з’являється від 300 до 400 малюків із генетичними патологіями. Майже кожну третю залишають батьки у пологовому… Головна мета заходу, кажуть організатори, поширення правдивої інформації про людей Сонця.

Своєрідним символом міжнародної акції є кольорова шкарпетка. Суть її у тому, щоб дати можливість зрозуміти кожному, як-то – бути іншим, відчувати на собі повсякчас здивовані погляди суспільства. Придбавши шкарпетки, бердичівляни отримували не тільки призи, а й відчуття причетності, небайдужості та розуміння.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0