Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки

Time Додано: четвер, 22 бер. 2018, 17:35 ( 6 міс. назад )

21 березня, у Всесвітній день людей із синдромом Дауна, вдруге на центральній площі Бердичева відбувся захід на підтримку людей із генетичними патологіями. Громадські організації «Щаслива дитина» і «Насіння Надії», що займаються втіленням інклюзії у нашому місті, об’єднавши зусилля, розгорнули на площі ціле дійство, із танцями, піснями, кульками і катанням на справжньому конику. Наїздившись уволю, заспівавши декілька пісеньок перед вдячними глядачами, Настя емоційно висловлює задоволення.

У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки У день сонячних дітей бердичівляни одягли шкарпетки

За усмішку, привітність, дитячу щирість і відкритість їх називають дітьми Сонця. Вони схожі між собою і водночас такі різні у захопленнях та інтересах, каже голова ГО «Щаслива дитина» Любов Мельник.

Та найголовніше, каже Любов, потрібно любити свою дитину, обійми і лагідні слова тільки додають упевненості.

Синдром Дауна не є хворобою, причина його – зайва хромосома у 21-ій парі (ось чому 21 березня – символічне число!). А як відомо, кожна клітина, як правило, містить набір із 46 хромосом. Щороку в Україні на світ з’являється від 300 до 400 малюків із генетичними патологіями. Майже кожну третю залишають батьки у пологовому… Головна мета заходу, кажуть організатори, поширення правдивої інформації про людей Сонця.

Своєрідним символом міжнародної акції є кольорова шкарпетка. Суть її у тому, щоб дати можливість зрозуміти кожному, як-то – бути іншим, відчувати на собі повсякчас здивовані погляди суспільства. Придбавши шкарпетки, бердичівляни отримували не тільки призи, а й відчуття причетності, небайдужості та розуміння.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0