Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День міста конкурсанти представили свої відеокліпи до аудіоальбому «З любов’ю до Бердичева»

Time Додано: середа, 27 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Бердичів відзначає День міста! Серед різних заходів насиченої програми – конкурс відеокліпів до аудіоальбому «З любов’ю до Бердичева». Його підсумки підвели у перший день святкування. Свої відеоролики представили лише два автори.

У День міста конкурсанти представили свої відеокліпи до аудіоальбому «З любов’ю до Бердичева»

Олег Повійчук, член журі: «Цього року ми висунули основні вимоги: це має бути відеокліп або відеоряд на пісні, які були в альбомі «З любов’ю до Бердичева», який був презентований минулого року на День міста. Це пов’язане з Бердичевом, найкращим містом на землі».

Роботу переможця минулорічного конкурсу відеоверсій Сергія Костюка журі знову визнало кращою.

Сергій Костюк, автор роботи « Осанна Бердичеву»: «Я працював над своїм новим кліпом «Осанна Бердичеву», в якому солісткою виступила солістка МПК Тетяна Ігнатенко. Працювали три дні: ми відзняли солістку, потім – місто. Звертали увагу на візитку міста, тобто, намагалися поєднати кліп із візиткою».

Солістка Тетяна Ігнатенко гідно витримала всі труднощі роботи, каже Сергій.

Відеокліп до пісні «Бердичівлянин я!» у виконанні композитора Олеся Коляди підготував Владислав Пінчук.

Члени журі відмітили режисуру позаконкурсної роботи брата та сестри Віталія і Катерини Сівко. До Дня міста вони зробили у подарунок Бердичеву фільм.

Віталій Сівко, автор фільму «Бердичів – місто чотирьох культур»: «В основу фільму покладено висвітлення всіх подій, які в основному були пов’язані із містом Бердичевом. Це від початку його заснування і до сьогодення. Хочу подякувати всім бердичівлянам, які брали участь у зйомках, а таких людей було досить багато. Це історичний фільм: історично-художньо-хронікальний. Є частина художня і документальна. Тому що 18-19 століття можна було показати лише в документальній частині, а початок заснування: бердичів, Януша Тишкевича, його родину – ми показали у художній частині».

Сміливість авторів першого фільму про Бердичів відзначили члени журі конкурсу. Вони запропонували наступного року ввести декілька номінацій.

Андрій Борисов, член журі: «Люди, які беруть участь у цьому конкурсі, - це люди, що люблять своє місто. З точки зору професіоналізму можна було б багато говорити.. Скажу, що ці люди старалися і хотіли внести свою маленьку лепту у розвиток міста. Якби кожний хоч трошки вносив таку лепту, було б добре. Я не чекав у цьому році, що так буде. Бачу: рівень виріс».

Міський голова вручив призи учасникам конкурсу відеокліпів. Спеціальну нагороду – DVD-плеєр отримав й авторський колектив фільму. Василь Мазур побажав, аби наступного року було більше відеокліпів. Адже пісень про Бердичів є близько сімдесяти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0