Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День дошкілля вихователі та методисти дитсадків Бердичева працювали над розвитком художньо-мовленнєвої творчості дітей

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Дошкільний вік вважається важливим періодом для формування особистості. Педагоги говорять: його важко переоцінити з психологічної точки зору, адже саме в цей період закладається характер дитини, її вольова регуляція, коло інтересів і цінностей, інтелектуальний та творчий потенціал.

У День дошкілля вихователі та методисти дитсадків Бердичева працювали над розвитком художньо-мовленнєвої творчості дітей

Надія Шпак, методист ДНЗ № 22 "Золота рибка": "Методичний день з проблеми художньо-мовленнєвої творчості засобами ТРВЗ, який проходить сьогодні на базі нашого садочка, приурочений до Дня дошкілля. Приємно, що він переріс у справжнє свято, яке зібрало гостей із управління освіти, вихователів, методистів, батьків."

Мовою педагогів ТРВЗ - це технологія розв’язання винахідницьких завдань. На практиці все виглядає значно простіше: вихованці гуртка "Чарівні пальчики" перетворювали заготовки листя з дерев на яскраві осінні сюжети. У хід йшли манна крупа, мак, зернята, горох та різнокольорові нитки. В результаті вийшло красиво. Вихователі "Золотої рибки" впевнені, що таким чином розширюється уява та фантазія дітей.

У казкове царство осені запросили гостей вихованці старшої групи 22-го дитсадка. Діти вітали осінь за те, що принесла до них неповторні барви та подарувала ясний дощик. Під опалим листям хлопчики та дівчатка, які на час стали казковими персонажами, знаходили чисельні сюрпризи.

Протягом дня колектив "Золотої рибки" ділився із колегами своїми доробками у сфері застосування засобів ТРВЗ. У закладі, окрім "Чарівних пальчиків" та театру "Дзвіночок", діють гуртки "Паперова магія", "Кольорові фантазії", вокальний гурток "Пісенний водограй".

Лариса Фабянчук методист ДНЗ № 26 "Веселка": "Хочу відзначити цікаву організацію занять, нетрадиційний підхід... Діти можуть проявити свої таланти та творчі здібності... Ми опинилися у справжньому осінньому парку, де отримали чудовий настрій."

У вестибулі дитсадка організатори заходу влаштували виставки творчих робіт вихованців усіх дошкільних навчальних закладів міста та навчально-дидактичного матеріалу для вихователів. Обидві об’єднали назвою "Від творчого педагога до творчої дитини".

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0