Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День дошкілля вихователі та методисти дитсадків Бердичева працювали над розвитком художньо-мовленнєвої творчості дітей

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Дошкільний вік вважається важливим періодом для формування особистості. Педагоги говорять: його важко переоцінити з психологічної точки зору, адже саме в цей період закладається характер дитини, її вольова регуляція, коло інтересів і цінностей, інтелектуальний та творчий потенціал.

У День дошкілля вихователі та методисти дитсадків Бердичева працювали над розвитком художньо-мовленнєвої творчості дітей

Надія Шпак, методист ДНЗ № 22 "Золота рибка": "Методичний день з проблеми художньо-мовленнєвої творчості засобами ТРВЗ, який проходить сьогодні на базі нашого садочка, приурочений до Дня дошкілля. Приємно, що він переріс у справжнє свято, яке зібрало гостей із управління освіти, вихователів, методистів, батьків."

Мовою педагогів ТРВЗ - це технологія розв’язання винахідницьких завдань. На практиці все виглядає значно простіше: вихованці гуртка "Чарівні пальчики" перетворювали заготовки листя з дерев на яскраві осінні сюжети. У хід йшли манна крупа, мак, зернята, горох та різнокольорові нитки. В результаті вийшло красиво. Вихователі "Золотої рибки" впевнені, що таким чином розширюється уява та фантазія дітей.

У казкове царство осені запросили гостей вихованці старшої групи 22-го дитсадка. Діти вітали осінь за те, що принесла до них неповторні барви та подарувала ясний дощик. Під опалим листям хлопчики та дівчатка, які на час стали казковими персонажами, знаходили чисельні сюрпризи.

Протягом дня колектив "Золотої рибки" ділився із колегами своїми доробками у сфері застосування засобів ТРВЗ. У закладі, окрім "Чарівних пальчиків" та театру "Дзвіночок", діють гуртки "Паперова магія", "Кольорові фантазії", вокальний гурток "Пісенний водограй".

Лариса Фабянчук методист ДНЗ № 26 "Веселка": "Хочу відзначити цікаву організацію занять, нетрадиційний підхід... Діти можуть проявити свої таланти та творчі здібності... Ми опинилися у справжньому осінньому парку, де отримали чудовий настрій."

У вестибулі дитсадка організатори заходу влаштували виставки творчих робіт вихованців усіх дошкільних навчальних закладів міста та навчально-дидактичного матеріалу для вихователів. Обидві об’єднали назвою "Від творчого педагога до творчої дитини".

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0