Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Поліцейські упродовж доби виявили у двох осіб наркотики
Chatbox Диана Ивасенко
А почему вы не рассказываете,ка ...
Time 14:04 - 17-05-2020
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День Бердичева – неперевершені виступи «TENORS BEL’CANTO», симфонічного оркестру та Майї Онищук

Time Додано: середа, 03 лип. 2019, 16:50 ( 11 міс. назад )

У День міста до міського музично-драматичного театру на Європейській бердичівляни сходились на велику мистецьку подію – почути золоті голоси української опери TENORS BEL’CANTO у супроводі симфонічного оркестру та виступ заслуженої артистки України, скрипальки Майї Онищук. Якщо відомий усьому світові квартет уже вдруге у Бердичеві, то пані Майя у місті чотирьох культур уперше.

У День Бердичева – неперевершені виступи «TENORS BEL’CANTO», симфонічного оркестру та Майї Онищук

Майя Онищук – скрипалька нового покоління, її енергія, емоційність, яскравий темперамент не лишає байдужим нікого, змушує глядача щиро й довго аплодувати та захоплюватись її талантом. А вона на сцені довго не тримається – йде у зал, ближче до людей!

Гостя із Хмельницького відома не тільки як солістка державного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», вона – активна громадська діячка, телеведуча, волонтерка і благодійниця. Окремі свої твори скрипалька присвячує захисникам, учасникам ООС і АТО.

Вітання Бердичеву із Галичини привіз чоловічий квартет «TENORS BEL’CANTO», який цього разу виступав у супроводі симфонічного оркестру.

Голоси трьох тенорів Василя Понайди, Романа Трохимука, Тараса Глови та баритона Романа Антонюка звучать так гармонійно, емоційно й виразно. Це щось незвичайне, коли вони співають разом!

Далеко не щодня бердичівлянам трапляється нагода чути й бачити солістів Львівських національної філармонії, театру опери та балету чи музичної академії, тому й слухали, захопивши подих.

Колективу TENORS BEL’CANTO 12 років. За цей час було, кажуть, понад 900 концертів, як в Україні, так і за межами. Квартет побував у всіх країнах Європи, мав виступи у найвідоміших концертних залах світу, неодноразово був учасником міжнародних фестивалів. Ідея створення колективу належить Василю Понайді. Це він із однокурсником Романом Антонюком стояли у витоків.

У перерві першої частини запитуєм глядачів про враження.

Того дня вони виступили і зі сцени театру, і на Центральній площі. Дарували городянам мить насолоди чути прекрасне виконання, бажали місту і його жителям…

Chatbubbles Коментарів: 0