Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів

Time Додано: понеділок, 04 груд. 2017, 15:07 ( 3 міс. назад )

Мати багато вірних і відданих друзів – то завжди добре. Коли тобі допомогли вирішити серйозну проблему, коли цих проблем більш ніж достатньо і ти не відчуваєш себе у них самотнім, коли про тебе не забували ані влітку, ані восени, ані у понеділок, ані у четвер, як не запросити до себе у гості на свято, аби віддячити?..

У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів

У центрі ранньої медико-соціальної реабілітації «Промінчик» запрошують до себе не вперше. Одні друзі надають для зустрічі затишне місце, другі забезпечують концертну програму, треті приходять із подарунками.

У незмінних друзях центру – і народний депутат України Олександр Ревега. Звісно, його запросили – він знову не відмовив.

Якщо святкувати, то солідно і не на голодний шлунок: «промінчики» встигають і підкріпитися, і за виступами запрошених артистів поспостерігати. А ще – відзначити тих, хто складає актив закладу. Це завдяки Людмилі Ібатуліній, Тетяні Миргородченко, Анатолію Вєрєтєннікову, Петру Герасименку, Тетяні Порхун, Надії Безстрашній та багатьом іншим «Промінчик» залишається одним із тих надійних місць, де допоможуть тобі і твоїй «особливій» дитині.

Багато пісень, багато танців та циркових номерів, багато теплих слів… Хіба це щось із розряду надприродного й неможливого – принести іншому радість? Недарма директор центру Тимофій Клим постійний у власній думці: злагодженим гуртом можна гори звернути. Що вже казати, коли справа стосується такої чарівної дітвори…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0