Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів

Time Додано: понеділок, 04 груд. 2017, 15:07 ( 9 дн. назад )

Мати багато вірних і відданих друзів – то завжди добре. Коли тобі допомогли вирішити серйозну проблему, коли цих проблем більш ніж достатньо і ти не відчуваєш себе у них самотнім, коли про тебе не забували ані влітку, ані восени, ані у понеділок, ані у четвер, як не запросити до себе у гості на свято, аби віддячити?..

У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів

У центрі ранньої медико-соціальної реабілітації «Промінчик» запрошують до себе не вперше. Одні друзі надають для зустрічі затишне місце, другі забезпечують концертну програму, треті приходять із подарунками.

У незмінних друзях центру – і народний депутат України Олександр Ревега. Звісно, його запросили – він знову не відмовив.

Якщо святкувати, то солідно і не на голодний шлунок: «промінчики» встигають і підкріпитися, і за виступами запрошених артистів поспостерігати. А ще – відзначити тих, хто складає актив закладу. Це завдяки Людмилі Ібатуліній, Тетяні Миргородченко, Анатолію Вєрєтєннікову, Петру Герасименку, Тетяні Порхун, Надії Безстрашній та багатьом іншим «Промінчик» залишається одним із тих надійних місць, де допоможуть тобі і твоїй «особливій» дитині.

Багато пісень, багато танців та циркових номерів, багато теплих слів… Хіба це щось із розряду надприродного й неможливого – принести іншому радість? Недарма директор центру Тимофій Клим постійний у власній думці: злагодженим гуртом можна гори звернути. Що вже казати, коли справа стосується такої чарівної дітвори…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0