Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів

Time Додано: понеділок, 04 груд. 2017, 15:07 ( 12 міс. назад )

Мати багато вірних і відданих друзів – то завжди добре. Коли тобі допомогли вирішити серйозну проблему, коли цих проблем більш ніж достатньо і ти не відчуваєш себе у них самотнім, коли про тебе не забували ані влітку, ані восени, ані у понеділок, ані у четвер, як не запросити до себе у гості на свято, аби віддячити?..

У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів У День 3-го грудня центр «Промінчик» зустрічав друзів

У центрі ранньої медико-соціальної реабілітації «Промінчик» запрошують до себе не вперше. Одні друзі надають для зустрічі затишне місце, другі забезпечують концертну програму, треті приходять із подарунками.

У незмінних друзях центру – і народний депутат України Олександр Ревега. Звісно, його запросили – він знову не відмовив.

Якщо святкувати, то солідно і не на голодний шлунок: «промінчики» встигають і підкріпитися, і за виступами запрошених артистів поспостерігати. А ще – відзначити тих, хто складає актив закладу. Це завдяки Людмилі Ібатуліній, Тетяні Миргородченко, Анатолію Вєрєтєннікову, Петру Герасименку, Тетяні Порхун, Надії Безстрашній та багатьом іншим «Промінчик» залишається одним із тих надійних місць, де допоможуть тобі і твоїй «особливій» дитині.

Багато пісень, багато танців та циркових номерів, багато теплих слів… Хіба це щось із розряду надприродного й неможливого – принести іншому радість? Недарма директор центру Тимофій Клим постійний у власній думці: злагодженим гуртом можна гори звернути. Що вже казати, коли справа стосується такої чарівної дітвори…

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0