Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У четвертій школі намагаються сприяти розвитку дитячого здоров’я

Time Додано: четвер, 03 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

До школи – за знаннями та здоров’ям. Протягом семи років у навчально-виховному комплексі №4 активно та у різних формах пропагується здоровий спосіб життя. Зі слів колективу закладу, він єдиний у місті втілює загальнодержавну програму «Школа сприяння здоров’ю».

У четвертій школі намагаються сприяти розвитку дитячого здоров’я

Світлана Шитова, заступник директора НВК №4 з виховної роботи: «В цьому напрямку у закладі розроблена ціла система заходів, яка сприяє тому, що дитина розвивається фізично і відповідно зменшується вплив негативний вплив на дитину. Вона може зміцнювати своє здоров’я».

Які специфічні «шкільні» хвороби разом зі знаннями можна отримати під час навчання, п’ятикласники з’ясовували на уроці охорони здоров’я. Зійшлися на думці, що найбільш учні потерпають від неправильної постави, сколіозу, напруження очей. То за партами неправильно сидять, то незручні портфелі з книжками носять. Аби спина була рівною, треба робити певні вправи. Які саме, діти мали змогу дізнатися і потренуватися у їх виконанні.

Подібні фізкультхвилинки запобігають настанню втоми і допомагають розслабитися. За урок їх треба провести одну-дві, залежно від діяльності, якою займаються учні, каже Світлана Шитова. Позитивний результат цих пауз учні відчувають миттєво.

Максим Кучинський, учень 3-В класу: «Коли ми пишемо, ми втомлюємося і робимо фізкультхвилинки, щоб бути здоровими. Я став почувати себе краще».

Від уроку – до перерви. На ніх діти можуть задовольнити свою природну потребу у русі. Але не бігом коридорами, а організованими фізичними вправами.

Якщо із сотні людей до твоїх слів дослухалась хоча б одна особа, значить, ти досяг успіху, гласить японська мудрість. Якого успіху досягають учні четвертої школи, свідчать стенди з їхніми нагородами та фотографіями.

Юрій Кузик, вчитель фізкультури НВК №4: «На протязі останніх 3 років школа проводить у міському басейні внутрішньошкільну спартакіаду. Протягом останніх 4 років займаємо перше місце за програмою «Нащадки козацької слави».

Педагоги впевнені, що будь-яку бесіду про необхідність ведення здорового способу життя набагато краще замінити практикою. Тож спортивні змагання на виховних годинах тут не рідкість. Головне завдання діяльності Школи сприяння здоров’ю – аби кожна дитина захотіла досягнути фізичної, а отже, і внутрішньої, досконалості.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0