Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У боржників за тепло “Бердичівтеплоенерго” вилучило майно

Time Додано: понеділок, 23 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Більше чотирьох мільйонів гривень заборгували бердичівляни за спожиту теплоенергію. Вперше працівники комунальної установи вирішили вдатися до таких дій, як опис та вилучення майна у злісних боржників. Разом із державною виконавчою службою та представниками міліції вони об’їхали декілька будинків, де мешкають неплатники. Увійти до під’їзду — це півбіди, кажуть виконавці, а от потрапити до квартири дуже складно. Інколи боржники, побачивши людей у формі, просто зачиняли перед ними двері. Та не усі громадяни такі несвідомі, говорять держслужбовці. В одній із квартир, мешканці якої заборгували за тепло більше восьми тисяч гривень, стягувачів зустріли досить спокійно. Після короткотривалої розмови почалася процедура опису майна. Оскільки квартира зареєстрована не на тих, хто в ній мешкає, описали пральну машину та телевізор. Усе це одразу ж і конфіскували. Звичайно, кажуть працівники “Тепломережі”, це крайні заходи, до яких вони вдаються. У кожної людини є шанс, аби вчасно розрахуватися за тепло.

У боржників за тепло “Бердичівтеплоенерго” вилучило майно

Емілія Калінчук, нач. відділу маркетингу та збуту КП “Бердичівтеплоенерго”: «У цьому році дуже складна ситуація. Може бути таке, що у цьому сезоні не буде теплопостачання. Ми йдемо назустріч нашим споживачам: складаємо з ними договір реструктуризації. Розбиваємо борг на визначений час, і вони щомісяця мають сплачувати певну суму за договором та поточний платіж. Тоді ми їх не зачіпаємо.»

У наступній квартирі виконавців та членів знімальної групи були зовсім не раді бачити. Стягувачів, щоправда, запросили, а от від камери ховалися.

Що коїлося за дверима квартири, сказати важко. Звідти доносилися обурені крики мешканки, ними вона хотіла довести стягувачам, що за тепло розраховується, хоча документи говорять про інше.

Все ж таки виконавці дійшли консенсусу із мешканцями квартири — описали нову пральну машину, телевізор та DVD. Винесли побутову техніку з дому, залишивши хазяйку з думкою про те, як оплатити борг.

Інна Цаплюк, старший державний виконавець ВДВС Бердичівського МРУЮ: «На підставі ЗУ “Про виконавче провадження” описане майно зберігається у того, хто виявив бажання. У даному випадку — це представник стягувача. Вони зберігають майно, доки боржник сам не вирішить питання про борг: чи розрахується чи ні. Якщо ні, ми виставляємо майно на реалізацію.»

Реалізовується майно згодом на аукціоні, що проводить державна виконавча служба. Подібні заходи, кажуть представники “Тепломережі” вони будуть проводити неодноразово. Тим більше зараз навіть закон дозволяє. Нові судові правила набагато спростять процедуру стягнення. Обом сторонам не потрібно буде з’являтися до суду. Останній просто випише наказ про стягнення, а виконавча служба його виконає.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0