Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У БКПЕП відзначили початок нового навчального року

Time Додано: вівторок, 03 вер. 2019, 12:45 ( 6 міс. назад )

Вересень покликав до навчання більш ніж тисячну студентську родину Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Вранці понеділка молодь із рідними та викладачами зібралась на урочисту лінійку під стінами своєї альма-матер. Майбутні висококваліфіковані фахівці раділи зустрічі одне з одним і приймали вітання з початком нового навчального року.

У БКПЕП відзначили  початок нового навчального року

Коледж промисловості, економіки та права належить до числа найкращих вищих навчальних закладів України, зазначили на урочистостях. Його студенти стабільно демонструють високі результати у ЗНО, займають призові місця на всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях. Баку, Стамбул, Аланія, Вільнюс – у цих містах вже встигли переконатися, що найкращі з хокею на траві чи з легкої атлетики – вчаться саме у БКПЕП.

Першокурсники, яких цьогоріч у закладі 277, розуміють: їм належить примножувати здобутки та славу свого коледжу і запевняють, що цілком до цього готові. Тим паче, що на лінійці з рук студентів випускних курсів новачки отримали ключ від знань.

На старанну працю протягом років навчання першокурсників зорієнтували і представники міської влади.

Хвилюючі та визначальні події у житті дітей – це завжди випробування для батьків. Від імені усіх мам і тат з побажаннями легкого старту та цікавого навчання до студентів звернулась Анна Кондратюк.

Останніми роками майже жоден захід у Бердичеві не проходить без згадки про те, що ось так зібратись, радіти, вчитись і працювати ми можемо завдяки захисникам, які охороняють східні кордони України. Серед випускників БКПЕП також є справжні герої, які поклали свої життя за свободу Батьківщини: Роман Абрамов, Василь Законов, Віктор Діхтієвський, Вадим Наумов. Світлу пам’ять їх та усіх загиблих в АТО вшанували хвилиною мовчання.

Закінчилось урочисте зібрання спільним виконанням гімну України, після чого студенти й викладачі одразу взялися до праці, адже вже за півгодини мала розпочатись перша пара нового навчального року.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0