Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У БКПЕП День відкритих дверей

Time Додано: неділя, 10 квіт. 2016, 18:19 ( майже 4 років назад )

У суботу, 9 квітня, державний вищий навчальний заклад – Бердичівський коледж промисловості, економіки та права – відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, школярів міста і району. Зустрічали гостей керівництво закладу, студенти і викладачі, розповідали про перспективи вступу, напрямки освіти і умови вступної кампанії – 2016.

У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей

Майбутніх абітурієнтів та їх батьків голови циклових комісій закладу ознайомили із напрямками підготовки, дали повну інформацію щодо спеціальностей, розповіли про умови та правила прийому до коледжу. Нагадали, що при навчальному закладі діють підготовчі курси, існує денне та заочне відділення, а випускники мають гарну перспективу продовжити навчання далі у вищих навчальних закладах.

Металургія, галузеве машинобудування, облік та оподаткування, економіка, фінанси, банківська справа та страхування, право, інженерія програмного забезпечення, фізична культура і спорт – таке сузір’я спеціальностей має коледж. Здійснюється підготовка за професіями із видачею посвідчень держзразка «Оператор ПЕОМ» (економічні спеціальності та правознавство), «Токаря, фрезерувальника» (технічні спеціальності). Випускники художньої школи цікавляться новим напрямком – «Художнє та ливарне литво»… Викладачі і студенти детально розповіли про усі переваги навчання у їх закладі. Іванна через два місяці уже випускниця, хоче продовжити навчання в одному із вищих навчальних закладів України.

Про свої професії розповіли майбутні економісти і фінансисти, юристи, працівники поліції, нотаріуси, адвокати і слідчі… Дізнавшись про день відкритих дверей, Денис із мамою відразу ж приїхали із Озадівки. Хлопцеві подобається програмування.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Андрій Аступ

Chatbubbles Коментарів: 3

Chatbox викладач

Прохання!!! Пишіть, будь ласка, правильно назву навчального закладу!!! БЕРДИЧІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Time четвер, 14 квіт. 2016, 14:31 (майже 4 років назад)

Chatbox Реформа ) Финал для БКПЕП )

Тут як не напиши, реформа в освіті до 2018 року призведе до знищення навчального закладу. Чому??? Тому що вишем йому ніколи не стати, там тотальне скорочення існуючих вищих навчальних закладів! Молодших спеціалістів в Україні найближчим часом припинять готувати, тому що молодший спеціаліст це ще не інженер, і не робітнича спеціальність, а тримати БКПЕП і інші коледжі заради незакінчиної вищої освіти міністерство не буде не рентабельно фінансово (зарплати, стипендії і інші видатки з бюджету), для цього знову таки є виші. Максимум что Вас БКПЕПовцев ждет будете готовить рабочие профессии , при чем только благодаря специальностям метало обрабатывающего направления слившись при этом с существующими в городе ПТУ, и станете частью Бердичевского Учебного Комбината или Центра - прообраза ПТУ. Все ваши юристы, программисты, финансисты, экономисты и бухгалтера канут в лету, по причине описанной выше. Так что как "Титаник" не назови - БМТ, БМК, БПК, БКПЕП ему все равно очень скоро идти ко дну. Кто в теме грядущих реформ в образовании меня поймет, потому что сам знает о приближающемся финале. Остальные заинтерисованные скажут бред сумашедшего - ведь им необходимо делать набор дабы еще годик поработать))

Time четвер, 14 квіт. 2016, 19:29 (майже 4 років назад)

Chatbox Випускник

А Цезарь як завжди - КЛОУН :)

Time вівторок, 19 квіт. 2016, 23:30 (майже 4 років назад)