Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У БКПЕП День відкритих дверей

Time Додано: неділя, 10 квіт. 2016, 18:19 ( більше 3 року назад )

У суботу, 9 квітня, державний вищий навчальний заклад – Бердичівський коледж промисловості, економіки та права – відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, школярів міста і району. Зустрічали гостей керівництво закладу, студенти і викладачі, розповідали про перспективи вступу, напрямки освіти і умови вступної кампанії – 2016.

У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей У БКПЕП День відкритих дверей

Майбутніх абітурієнтів та їх батьків голови циклових комісій закладу ознайомили із напрямками підготовки, дали повну інформацію щодо спеціальностей, розповіли про умови та правила прийому до коледжу. Нагадали, що при навчальному закладі діють підготовчі курси, існує денне та заочне відділення, а випускники мають гарну перспективу продовжити навчання далі у вищих навчальних закладах.

Металургія, галузеве машинобудування, облік та оподаткування, економіка, фінанси, банківська справа та страхування, право, інженерія програмного забезпечення, фізична культура і спорт – таке сузір’я спеціальностей має коледж. Здійснюється підготовка за професіями із видачею посвідчень держзразка «Оператор ПЕОМ» (економічні спеціальності та правознавство), «Токаря, фрезерувальника» (технічні спеціальності). Випускники художньої школи цікавляться новим напрямком – «Художнє та ливарне литво»… Викладачі і студенти детально розповіли про усі переваги навчання у їх закладі. Іванна через два місяці уже випускниця, хоче продовжити навчання в одному із вищих навчальних закладів України.

Про свої професії розповіли майбутні економісти і фінансисти, юристи, працівники поліції, нотаріуси, адвокати і слідчі… Дізнавшись про день відкритих дверей, Денис із мамою відразу ж приїхали із Озадівки. Хлопцеві подобається програмування.

Автор: Олена Лук’янюк

Камера: Андрій Аступ

Chatbubbles Коментарів: 3

Chatbox викладач

Прохання!!! Пишіть, будь ласка, правильно назву навчального закладу!!! БЕРДИЧІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА

Time четвер, 14 квіт. 2016, 14:31 (більше 3 року назад)

Chatbox Реформа ) Финал для БКПЕП )

Тут як не напиши, реформа в освіті до 2018 року призведе до знищення навчального закладу. Чому??? Тому що вишем йому ніколи не стати, там тотальне скорочення існуючих вищих навчальних закладів! Молодших спеціалістів в Україні найближчим часом припинять готувати, тому що молодший спеціаліст це ще не інженер, і не робітнича спеціальність, а тримати БКПЕП і інші коледжі заради незакінчиної вищої освіти міністерство не буде не рентабельно фінансово (зарплати, стипендії і інші видатки з бюджету), для цього знову таки є виші. Максимум что Вас БКПЕПовцев ждет будете готовить рабочие профессии , при чем только благодаря специальностям метало обрабатывающего направления слившись при этом с существующими в городе ПТУ, и станете частью Бердичевского Учебного Комбината или Центра - прообраза ПТУ. Все ваши юристы, программисты, финансисты, экономисты и бухгалтера канут в лету, по причине описанной выше. Так что как "Титаник" не назови - БМТ, БМК, БПК, БКПЕП ему все равно очень скоро идти ко дну. Кто в теме грядущих реформ в образовании меня поймет, потому что сам знает о приближающемся финале. Остальные заинтерисованные скажут бред сумашедшего - ведь им необходимо делать набор дабы еще годик поработать))

Time четвер, 14 квіт. 2016, 19:29 (більше 3 року назад)

Chatbox Випускник

А Цезарь як завжди - КЛОУН :)

Time вівторок, 19 квіт. 2016, 23:30 (більше 3 року назад)