Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У безпритульних собак з’явився притулок

Time Додано: субота, 03 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Його місяць тому почали будувати на території шляхово-експлуатаційної дільниці. Бродячі тварини – біда всієї України, а от як з нею боротися, здебільшого ніде не знають, констатує міський голова.

У безпритульних собак з’явився притулок

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сьогодні ми робимо перший крок, щоб змінити ситуацію, яка існує в місті. На жаль, ми не знайшли позитивних прикладів для наслідування в інших містах. В Україні шляхів зняття цієї проблеми не існує, ми навіть вивчали закордонний досвід”.

Зводили місце утримання тварин комунальними силами, розповідає начальник ШЕД Віктор Волківський. Левову частку будівельних робіт виконав третій жек, інші допомагали хто чим міг.

Віктор Волківський, начальник комунального підприємства “ШЕД”: «На сьогоднішній день ніхто нікому жодної копійки не виділив. І найближчим часом теж навряд чи — з тієї причини, що бюджет неприйнятий».

Наразі у притулку шість кліток, в яких одночасно можуть перебувати 15-20 собак. У перспективі кількість вольєрів планують збільшити – місця для цього вистачить. Також обладнали кухню, де тваринам готуватимуть їжу. Хлібозавод, м’ясокомбінат і кілька приватних підприємств постачатимуть чотириногим харчові відходи. Створені умови отримали відповідну оцінку фахівців.

Сергій Орлюк, директор центру ветеринарної медицини “Айболит”: «Пускай здесь еще немного помещений, но перспектива есть. Есть прекрасные кормокухни и место для переодевания персонала. То есть практически все необходимое есть. На себя клиника берет бесплатную стерилизацию всех здоровых животных, которые будут сюда поступать».

Те, що тепер доведеться опікуватись не лише дорогами та ливнівками, а також і собаками, працівників ШЕД не лякає. Для цієї нової справи там знайшли автомобіль і робітників.

Віктор Волківський, начальник комунального підприємства “ШЕД”: «У нас є дві людини, які згодні працювати, один з них зараз пенсіонер, а колись працював у науково-дослідному інституті, має досвід по нагляду за тваринами».

Відловлених собак оглядатиме ветеринар, потім їх стерилізуватимуть і після курсу реабілітації випускатимуть туди, де зловили. За два-три роки, прогнозують, кількість бродячих тварин у місті поменшає.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0