Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівських комунальників знову “посвіжішають” очі

Time Додано: неділя, 14 лют. 2010, 06:00 ( майже 9 років назад )

Виборчий процес у Бердичеві пройшов, і члени міськвиконкому повернулися до старого режиму роботи. На черговій нараді у міського голови розглядали колективні звернення та скарги, що їх не виконали у минулому році. За 2009 найбільше скарг надійшло з приводу підтоплень будинків. У керівників комунальних підприємств на це одна відповідь: для того, аби вирішити дану проблему потрібно чимало коштів. Через неприйнятий державою бюджет, вони не можуть у терміновому порядку ефективно вирішити усі питання, що турбують громадян. Тож їх включили у план робіт на 2010 рік.

У бердичівських комунальників знову “посвіжішають” очі

Ще на одній з найважливіших проблем наголосив Василь Мазур — вивіз сміття у місті. Працівники “Екосфери” нещодавно придбали одну спеціальну машину, на черзі стоїть закупівля другої. У березні планується відкриття пунктів прийому поліетиленових пакетів та пластикових пляшок. На думку членів міськвиконкому, це у певній мірі допоможе очистити Бердичів від сміття. Аби місто було ще кращим, озеленювачі навесні почнуть висаджувати дерева.

І досі болючим питанням залишається освітлення вулиць. Міський голова взяв під особистий контроль роботу працівників МКАРС, і вже найближчим часом перевірятиме, на яких вулицях працюють ліхтарі, а на яких панує темнота.

Усі звернення громадян мають бути розглянуті та проаналізовані керівниками підприємств. Якщо людина звертається у відповідні служби, вона завжди має отримати звідти допомогу, наголосив Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Є Укази Президента, є відповідний закон, за якими кожен керівник повинен здійснювати особистий прийом громадян. Ми перевірятимемо, хто і коли здійснював останній прийом, які питання розглядались. Усі скарги, усі звернення, що були не закриті у минулому році, або сумнівні підняти і по кожній скарзі попрацювати.»

Від слів до конкретних дій: відтепер подібні наради проходитимуть щоп’ятниці. На них чиновники звітуватимуть про свою діяльність. А зовсім скоро на керівників комунальних підприємств знову чекає операція “Свіжі очі”. Таким способом учасники обходу міста стануть ближчими до проблем людей, вважає міський голова, і на місцях знаходитимуть вирішення цих проблем.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0