Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівських комунальників знову “посвіжішають” очі

Time Додано: неділя, 14 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Виборчий процес у Бердичеві пройшов, і члени міськвиконкому повернулися до старого режиму роботи. На черговій нараді у міського голови розглядали колективні звернення та скарги, що їх не виконали у минулому році. За 2009 найбільше скарг надійшло з приводу підтоплень будинків. У керівників комунальних підприємств на це одна відповідь: для того, аби вирішити дану проблему потрібно чимало коштів. Через неприйнятий державою бюджет, вони не можуть у терміновому порядку ефективно вирішити усі питання, що турбують громадян. Тож їх включили у план робіт на 2010 рік.

У бердичівських комунальників знову “посвіжішають” очі

Ще на одній з найважливіших проблем наголосив Василь Мазур — вивіз сміття у місті. Працівники “Екосфери” нещодавно придбали одну спеціальну машину, на черзі стоїть закупівля другої. У березні планується відкриття пунктів прийому поліетиленових пакетів та пластикових пляшок. На думку членів міськвиконкому, це у певній мірі допоможе очистити Бердичів від сміття. Аби місто було ще кращим, озеленювачі навесні почнуть висаджувати дерева.

І досі болючим питанням залишається освітлення вулиць. Міський голова взяв під особистий контроль роботу працівників МКАРС, і вже найближчим часом перевірятиме, на яких вулицях працюють ліхтарі, а на яких панує темнота.

Усі звернення громадян мають бути розглянуті та проаналізовані керівниками підприємств. Якщо людина звертається у відповідні служби, вона завжди має отримати звідти допомогу, наголосив Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Є Укази Президента, є відповідний закон, за якими кожен керівник повинен здійснювати особистий прийом громадян. Ми перевірятимемо, хто і коли здійснював останній прийом, які питання розглядались. Усі скарги, усі звернення, що були не закриті у минулому році, або сумнівні підняти і по кожній скарзі попрацювати.»

Від слів до конкретних дій: відтепер подібні наради проходитимуть щоп’ятниці. На них чиновники звітуватимуть про свою діяльність. А зовсім скоро на керівників комунальних підприємств знову чекає операція “Свіжі очі”. Таким способом учасники обходу міста стануть ближчими до проблем людей, вважає міський голова, і на місцях знаходитимуть вирішення цих проблем.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0