Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівських комунальників знову “посвіжішають” очі

Time Додано: неділя, 14 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Виборчий процес у Бердичеві пройшов, і члени міськвиконкому повернулися до старого режиму роботи. На черговій нараді у міського голови розглядали колективні звернення та скарги, що їх не виконали у минулому році. За 2009 найбільше скарг надійшло з приводу підтоплень будинків. У керівників комунальних підприємств на це одна відповідь: для того, аби вирішити дану проблему потрібно чимало коштів. Через неприйнятий державою бюджет, вони не можуть у терміновому порядку ефективно вирішити усі питання, що турбують громадян. Тож їх включили у план робіт на 2010 рік.

У бердичівських комунальників знову “посвіжішають” очі

Ще на одній з найважливіших проблем наголосив Василь Мазур — вивіз сміття у місті. Працівники “Екосфери” нещодавно придбали одну спеціальну машину, на черзі стоїть закупівля другої. У березні планується відкриття пунктів прийому поліетиленових пакетів та пластикових пляшок. На думку членів міськвиконкому, це у певній мірі допоможе очистити Бердичів від сміття. Аби місто було ще кращим, озеленювачі навесні почнуть висаджувати дерева.

І досі болючим питанням залишається освітлення вулиць. Міський голова взяв під особистий контроль роботу працівників МКАРС, і вже найближчим часом перевірятиме, на яких вулицях працюють ліхтарі, а на яких панує темнота.

Усі звернення громадян мають бути розглянуті та проаналізовані керівниками підприємств. Якщо людина звертається у відповідні служби, вона завжди має отримати звідти допомогу, наголосив Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Є Укази Президента, є відповідний закон, за якими кожен керівник повинен здійснювати особистий прийом громадян. Ми перевірятимемо, хто і коли здійснював останній прийом, які питання розглядались. Усі скарги, усі звернення, що були не закриті у минулому році, або сумнівні підняти і по кожній скарзі попрацювати.»

Від слів до конкретних дій: відтепер подібні наради проходитимуть щоп’ятниці. На них чиновники звітуватимуть про свою діяльність. А зовсім скоро на керівників комунальних підприємств знову чекає операція “Свіжі очі”. Таким способом учасники обходу міста стануть ближчими до проблем людей, вважає міський голова, і на місцях знаходитимуть вирішення цих проблем.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0