Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівський у край поспішає Миколай

Time Додано: п'ятниця, 18 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

У Бердичівський у край поспішає Миколай. Розважальний захід зібрав у районному будинку культури маленьких мешканців Бердичівщини. Хтось із них знає про святого дитячого заступника, хтось — ні. Тому гостям нагадали: Миколай був єпископом у Малій Азії, прославився милосердям та добротою. Свою спадщину роздавав бідним, за це та інші хороші справи Бог наділив його даром творити дива. Останнім часом у Миколаївський день дорослі все більше звертаються до дітей. Зокрема іменинникам посадовці подарували книги і зізнались: їм на святі подобається.

У Бердичівський у край поспішає Миколай

Валерій Бабійчук, заст.голови Бердичівської райдержадміністрації: “Мені дуже добре на душі і на серці. Я вже вкотре присутній на такому святі, тішуся з того, що наші давні українські традиції, традиції наших бабусь та дідусів, відроджуються”.

Якщо хтось не вірив у дива, переконався: вони трапляються. Попелюшка теж у цьому сумнівалася, проте за допомогою феї перетворилась на принцесу і хотіла було на бал до святого вирушати, так мачуха наказала перебрати квасолю. Добре, що діти прийшли на допомогу і швидко розібралися де червона, а де - біла. Потім усі разом закружляли у танку. Так, що навіть святий Миколай не міг стриматися.

На черзі нове завдання — доставити листа принцеві. Тільки от біда: на свята пошта не працює, дороги замело і транспорт не ходить. Скористатися можна лише чоботами-скороходами. Маленькі гості старалися з усіх сил, аби принц чимшвидше отримав Попелюшкове повідомлення. Миколай, у свою чергу, нагороджував учасників змагань подарунками.

Під силу дітям було все: вони і кульки надувати так, щоб ті лопалися, і апельсини за лічені хвилини обирали. А потім їхню шкірку назад склеювали. Єдині, хто від свята був не в захваті, це нечиста сила. Чортенята скаржились: всі діти раптом слухняними стали і зовсім не бешкетують. Виявляється, що недаремно, адже тільки чемним хлопчикам та дівчаткам святий Миколай під подушку кладе подарунки. Про які ж сюрпризи мріють діти?

Максим Бочаров, гість свята: “Я собі хотів гру “Бізнес”. Там треба кидати куби ти і грати. Швидше за все мені буде подарунок, бо я слухався”.

Хороводи та пісні, що їх підготували учасники творчих колективів районного будинку культури та мешканці міста і району, прийшлися до душі Миколаєві. Святий обіцяє: наступної зими обов’язково завітає на Бердичівщину.

Святий Миколай: “Незабаром через рік я знову прийду до вас, привітаю, подарую подарунки. Хай ваше життя буде завжди щасливим, здоровим та приємним!”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0