Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник

Time Додано: середа, 08 лист. 2017, 17:35 ( 11 міс. назад )

4 жовтня обласним ЦЗ, за погодженням із державною Службою зайнятості, на посаду директора призначено Ольгу Повійчук. Вона вже місяць, як очолює колектив ЦЗ, тож саме час познайомити із нашими глядачами. Ольга Володимирівна, у свій час, вивчала соціальну педагогіку, окрім цього має дві вищі освіти: економічну і юридичну; понад 10 років пропрацювала у виконавчому комітеті Бердичівської міської ради.

У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник

Попередником Ольги Повійчук, нагадаємо, був Микола Коваль. У своїх 65 він подякував колективу, «передачі естафети» наступнику не відбулось із певних причин.

Начальник ЦЗ одружена: чоловік – Олег Повійчук, обіймає посаду начальника ЖКГ, є донечка-першокласниця Тетянка. У перший місяць роботи на посаді директора Центру зайнятості, Ольга Повійчук не тільки здійснює керівництво діяльністю працівників, особисто знайомиться з керівниками підприємств, вивчає вимоги роботодавців, потреби шукачів роботи, бере участь у «Ярмарках вакансій», які проводять фахівці ЦЗ на виробництвах, а в найближчі дні планує їхати до Житомира на Кар’єрний форум, що відбудеться за участі роботодавців, представників влади, керівників навчальних закладів і ЦЗайнятості. Правою рукою і підтримкою у перших кроках, каже Ольга Повійчук, є заступники.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0