Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник

Time Додано: середа, 08 лист. 2017, 17:35 ( 8 міс. назад )

4 жовтня обласним ЦЗ, за погодженням із державною Службою зайнятості, на посаду директора призначено Ольгу Повійчук. Вона вже місяць, як очолює колектив ЦЗ, тож саме час познайомити із нашими глядачами. Ольга Володимирівна, у свій час, вивчала соціальну педагогіку, окрім цього має дві вищі освіти: економічну і юридичну; понад 10 років пропрацювала у виконавчому комітеті Бердичівської міської ради.

У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник У Бердичівському Центрі зайнятості – новий керівник

Попередником Ольги Повійчук, нагадаємо, був Микола Коваль. У своїх 65 він подякував колективу, «передачі естафети» наступнику не відбулось із певних причин.

Начальник ЦЗ одружена: чоловік – Олег Повійчук, обіймає посаду начальника ЖКГ, є донечка-першокласниця Тетянка. У перший місяць роботи на посаді директора Центру зайнятості, Ольга Повійчук не тільки здійснює керівництво діяльністю працівників, особисто знайомиться з керівниками підприємств, вивчає вимоги роботодавців, потреби шукачів роботи, бере участь у «Ярмарках вакансій», які проводять фахівці ЦЗ на виробництвах, а в найближчі дні планує їхати до Житомира на Кар’єрний форум, що відбудеться за участі роботодавців, представників влади, керівників навчальних закладів і ЦЗайнятості. Правою рукою і підтримкою у перших кроках, каже Ольга Повійчук, є заступники.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0