Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському територіальному центрі відкрили відділення соціально-побутової реабілітації

Time Додано: вівторок, 13 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Поздоровити колектив та підопічних центру із цією подією та з новорічними святами до закладу прийшло чимало гостей. Із початком 2009-го пенсіонерів та персонал терцентру привітав міський голова.

У Бердичівському територіальному центрі відкрили відділення соціально-побутової реабілітації

Надзвичайно приємно розпочинати новий рік із позитиву, говорить Василь Мазур. Відкриття відділення, на його думку, неодмінно відобразиться на якості обслуговування підопічних, сприятиме зміцненню їхнього здоров’я та гарного настрою.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Вперше у Житомирській області відкривається подібне відділення. Одним з головних завдань міської влади, є турбота про тих людей, які все своє життя присвятили служінню Батьківщині, виростили дітей, внуків та правнуків. Влада повинна максимально створити належні умови для вашого комфортного проживання у Бердичеві.»

Увага до проблем людей похилого віку заслуговує на подяку, кажуть пенсіонери. З їхніх вуст Василь Мазур та керівник терцентру Тамара Каверіна почули чимало теплих слів. Жоден подібний візит до закладу не обходиться без шампанського, цей раз не став виключенням. Мудрість багатих на життєвий досвід мешканців у поєднанні із наполегливістю міської влади обов’язково принесуть свої плоди, переконаний Василь Мазур.

Вперше побував у терцентрі Василь Павлюк. На думку заступника начальника обласного управління праці та соціального захисту населення, у цих стінах створено справжню домашню атмосферу, поява ж нового відділення тільки посилить її.

Василь Павлюк, заст. нач. ГУ праці та соцзахисту населення Житомирської ОДА: «Завжди існує проблема фінансування таких установ, як терцентр. Тому дякуємо місцевій владі за розуміння та відповідну фінансову підтримку... Відкриття цього відділення, у свою чергу, дасть можливість у 2010-му році збільшити фінансування із державного бюджету.»

У цій кімнаті, говорять у закладі, підопічні знайдуть усе, що потрібно для зміцнення їхнього фізичного здоров’я та поліпшення духовного стану. Тут облаштували спортивний куточок із тренажерами: є навіть шведська стінка, бігова доріжка, еспандер та спеціальні гантелі. Не забули й про місце, де пенсіонери зможуть пограти в шахи та скуштувати оздоровчого фіточаю. У відділенні соціально-побутової реабілітації також надаватимуть послуги з прання білизни, пошиття і ремонту одягу, працюватиме перукар.

Тамара Каверіна, директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів: «Сюди будуть приходити наші підопічні, які зможуть не тільки поспілкуватись, але й перевірити стан свого здоров’я: виміряти тиск, пройти курс масажу та інше...»

Марія Кривенька, підопічна територіального центру: «Звичайно, я буду приходити сюди, тому що це — радість, спілкування, душевний спокій. Тут завжди тобі раді. А ми ж цим спілкуванням тільки й живемо.»

Любов Кривенко, підопічна територіального центру: «Ми завжди приходитимемо до центру. Отримуватимемо тут процедури: дивишся — й проживемо ще трохи.»

Оплесками зустрічали підопічні центру виступ місцевих юних дарувань, які прийшли до закладу колядувати. Пісенні й танцювальні композиції пенсіонерам подарували вихованці Будинку дитячої творчості ім. О. Разумкова.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0