Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівському спортивному клубі «Віктор» влаштували чемпіонат з рукопашного бою

Time Додано: понеділок, 29 груд. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вже кілька років першість проходить з нагоди Дня української міліції. 2008-й рік виявився вдалим для клубу. Вихованці «Віктора» побували на Всеукраїнських змаганнях у Ямполі, чемпіонаті України у Кіровограді, Кубку та чемпіонаті Житомирської області. З усіх поїздок бердичівські бійці поверталися володарями золотих, срібних та бронзових медалей. На першості клубу вихованці Віктора Азізова вкотре продемонстрували, на що здібні. Рукопашний бій — доволі жорсткий вид спорту: іноді не обходилося без травм, але прагнення стати кращим перемагало. Прикрасою чемпіонату став бій між Сергієм Ковальчуком та Антоном Кондратюком. У нелегкій боротьбі за 1 місце переміг перший.

У бердичівському спортивному клубі «Віктор» влаштували чемпіонат з рукопашного бою

Антон Кондратюк, вихованець СК «Віктор»: «Я старався і дуже хотів перемогти, але так сталося, що програв. Але минулої суботи на чемпіонаті області став першим. Цьому посприяла гарна підготовка.»

Сергій Ковальчук, вихованець СК «Віктор»: «Ці змагання ми проводимо, так би мовити, для себе. Хочеться дізнатися, хто з нас кращий. Ця першість також допомагає у підготовці до більш престижних змагань.»

Лише 4 місяці займається у клубі Юлія Кицилюк, проте на рахунку дівчини вже є перемоги на престижних змаганнях. Хоча рукопашний бій, каже, не зовсім жіночий вид спорту, але її захоплює сила і стрімкість.

Юлія Кицилюк, вихованка СК «Віктор»: «Я намагаюся не демонструвати свої вміння поза стінами закладу, бо можу сильно вдарити. А так, взагалі, всяке буває... З хлопцями...»

Окрім Сергія Ковальчука, кращими у своїх вагових категоріях стали Роман Козлюк, Дмитро Сторожук, Павло Гайдай, Денис Кравчук, Дмитро Іськов, Дмитро Поперечний та Богдан Кармазін. Серед дівчат переможцями першості було визнано Яну Рогацьку, Марину Май та Юлію Кицилюк.

Техніка ведення бою його учнів зростає, зазначив на церемонії нагородження президент клубу Віктор Азізов. Цьому, з його слів, сприяють часті поїздки на різного роду змагання. Вони й надалі намагатимуться «так тримати».

Віктор Азізов, президент СК «Віктор»: «Завдання наше полягає у тому, щоб наступний рік був ще вдалішим за 2008-й. Сьогодні ми готуємо резерв із дівчат для виступу на чемпіонаті України. Чотири наші вихованки, сподіваюсь, зможуть показати на ньому непогані результати. Також ми готуємо молодших учнів для виступу на чемпіонаті України.»

Учасників та призерів чемпіонату привітали представники правоохоронних органів та місцевих козацьких товариств. Вони побажали бійцям «Віктора» не зупинятися на досягнутому і не згинатися перед труднощами.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0