Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі виявили найталановитіших дітей

Time Додано: неділя, 26 вер. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

У районному Будинку культури відбувся ХІ дитячо-молодіжний фестиваль “Сонячна криниця”. Діти з усіх сіл та селищ Бердичівщини змагалися на сцені у різних номінаціях: вокалі, хореографії, драматургії та декларуванню художніх творів. Напередодні фестивалю, розповідає директор будинку культури Валентина Михайленко, були обрані кращих 65 дітей району, які і продемонстрували свої таланти у Бердичеві. Організовували фестиваль усім колективом Будинку культури, щоправда, каже Валентина Михайленко, не обійшлося і без сторонньої допомоги.

У Бердичівському районі виявили найталановитіших дітей

Валентина Михайленко, директор районного Будинку культури: «Особисто мені хочеться висловити подяку приватному підприємцю Климчуку М. П. за те, що він також і своєю душею, і, звичайно, фінансово вболіває за наших дітей. Він допоміг організувати гарний шестикілограмовий торт, який діти скуштують по завершенні фестивалю»

Назву “Сонячна криниця” вигадала попередній директор закладу, яка у 1999-му і започаткувала цей фестиваль. Подібні конкурси, кажуть працівники культури, допомагають відшукати найталановитіших дітей району, які у майбутньому зможуть засвітити нову зірку слави.

Валентина Михайленко, директор районного Будинку культури: «Криниця — це те невичерпне джерело, яке нам дає чисту воду, це невичерпне джерело нашої української душі, нашої пісенної Житомирщини та Бердичівського району. А сонце — це життя, сонечки — це наші діти.»

Із більше шістдесяти конкурсантів різних вікових категорій, деякі були на фестивалі не вперше. Звичайно, вони хвилювалися менше за новачків, оскільки сцена будинку культури для них вже стала рідною.

Світлана Сливка, учасниця фестивалю “Сонячна криниця”: «Участь у конкурсі я беру з п’яти років. Виступаю у номінації “Хореографія”. Ми з подружкою будемо танцювати сучасний танок. Взагалі, я завжди співаю, але й люблю танцювати. 2 роки тому ми з дівчатами посіли перше місце з хореографії, а я ще й “взяла” друге місце у вокалі.»

Жоден з конкурсантів не залишився без подарунку. Окрім святкового торту, на них чекали грамоти та дипломи. Якщо діти виступили на широкий загал, вони вже переможці, впевнені члени журі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0