Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі виявили найталановитіших дітей

Time Додано: неділя, 26 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У районному Будинку культури відбувся ХІ дитячо-молодіжний фестиваль “Сонячна криниця”. Діти з усіх сіл та селищ Бердичівщини змагалися на сцені у різних номінаціях: вокалі, хореографії, драматургії та декларуванню художніх творів. Напередодні фестивалю, розповідає директор будинку культури Валентина Михайленко, були обрані кращих 65 дітей району, які і продемонстрували свої таланти у Бердичеві. Організовували фестиваль усім колективом Будинку культури, щоправда, каже Валентина Михайленко, не обійшлося і без сторонньої допомоги.

У Бердичівському районі виявили найталановитіших дітей

Валентина Михайленко, директор районного Будинку культури: «Особисто мені хочеться висловити подяку приватному підприємцю Климчуку М. П. за те, що він також і своєю душею, і, звичайно, фінансово вболіває за наших дітей. Він допоміг організувати гарний шестикілограмовий торт, який діти скуштують по завершенні фестивалю»

Назву “Сонячна криниця” вигадала попередній директор закладу, яка у 1999-му і започаткувала цей фестиваль. Подібні конкурси, кажуть працівники культури, допомагають відшукати найталановитіших дітей району, які у майбутньому зможуть засвітити нову зірку слави.

Валентина Михайленко, директор районного Будинку культури: «Криниця — це те невичерпне джерело, яке нам дає чисту воду, це невичерпне джерело нашої української душі, нашої пісенної Житомирщини та Бердичівського району. А сонце — це життя, сонечки — це наші діти.»

Із більше шістдесяти конкурсантів різних вікових категорій, деякі були на фестивалі не вперше. Звичайно, вони хвилювалися менше за новачків, оскільки сцена будинку культури для них вже стала рідною.

Світлана Сливка, учасниця фестивалю “Сонячна криниця”: «Участь у конкурсі я беру з п’яти років. Виступаю у номінації “Хореографія”. Ми з подружкою будемо танцювати сучасний танок. Взагалі, я завжди співаю, але й люблю танцювати. 2 роки тому ми з дівчатами посіли перше місце з хореографії, а я ще й “взяла” друге місце у вокалі.»

Жоден з конкурсантів не залишився без подарунку. Окрім святкового торту, на них чекали грамоти та дипломи. Якщо діти виступили на широкий загал, вони вже переможці, впевнені члени журі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0