Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі виявили найталановитіших дітей

Time Додано: неділя, 26 вер. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У районному Будинку культури відбувся ХІ дитячо-молодіжний фестиваль “Сонячна криниця”. Діти з усіх сіл та селищ Бердичівщини змагалися на сцені у різних номінаціях: вокалі, хореографії, драматургії та декларуванню художніх творів. Напередодні фестивалю, розповідає директор будинку культури Валентина Михайленко, були обрані кращих 65 дітей району, які і продемонстрували свої таланти у Бердичеві. Організовували фестиваль усім колективом Будинку культури, щоправда, каже Валентина Михайленко, не обійшлося і без сторонньої допомоги.

У Бердичівському районі виявили найталановитіших дітей

Валентина Михайленко, директор районного Будинку культури: «Особисто мені хочеться висловити подяку приватному підприємцю Климчуку М. П. за те, що він також і своєю душею, і, звичайно, фінансово вболіває за наших дітей. Він допоміг організувати гарний шестикілограмовий торт, який діти скуштують по завершенні фестивалю»

Назву “Сонячна криниця” вигадала попередній директор закладу, яка у 1999-му і започаткувала цей фестиваль. Подібні конкурси, кажуть працівники культури, допомагають відшукати найталановитіших дітей району, які у майбутньому зможуть засвітити нову зірку слави.

Валентина Михайленко, директор районного Будинку культури: «Криниця — це те невичерпне джерело, яке нам дає чисту воду, це невичерпне джерело нашої української душі, нашої пісенної Житомирщини та Бердичівського району. А сонце — це життя, сонечки — це наші діти.»

Із більше шістдесяти конкурсантів різних вікових категорій, деякі були на фестивалі не вперше. Звичайно, вони хвилювалися менше за новачків, оскільки сцена будинку культури для них вже стала рідною.

Світлана Сливка, учасниця фестивалю “Сонячна криниця”: «Участь у конкурсі я беру з п’яти років. Виступаю у номінації “Хореографія”. Ми з подружкою будемо танцювати сучасний танок. Взагалі, я завжди співаю, але й люблю танцювати. 2 роки тому ми з дівчатами посіли перше місце з хореографії, а я ще й “взяла” друге місце у вокалі.»

Жоден з конкурсантів не залишився без подарунку. Окрім святкового торту, на них чекали грамоти та дипломи. Якщо діти виступили на широкий загал, вони вже переможці, впевнені члени журі.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0