Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі відзначили День національного прапора

Time Додано: понеділок, 24 серп. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Біля приміщення Бердичівської райдержадміністрації урочисто й людно: нині тут усі погляди звернені у бік прапору сонячно-небесного кольору. Вже 5 років напередодні Дня незалежності в усій Україні святкують День національного прапору, цьогоріч він разом із державою, символом якої є, відзначають своє повноліття. Під покровом стягу, кольори якого символізують сонячну пшеницю під склепінням блакитного неба, українці творитимуть новий день, у якому щасливо житимуть прийдешні покоління, переконаний очільник району Леонід Бакановський.

У Бердичівському районі відзначили День національного прапора

Леонід Бакановський, голова Бердичівської РДА: «Український національний прапор має здатність кликати не лише на урочисті мітинги та свята, але й до боротьби за честь і свободу нації. Прапор — це наша незалежність, наш історичний дух, наша честь і наша слава, наша совість і символ нашої незалежності. Це — вічно жива пам’ять і вічна мрія нашого народу.»

Сільське господарство й місцеве самоврядування, освіта й охорона здоров’я, культура й спорт... У цих та багатьох інших галузях успішно працюють мешканці Бердичівщини. Найкращих її представників керівництво району нагородило щорічними відзнаками «Золота стежина».

Свято 18-ї річниці незалежності України та державного прапору стане особливим в історії району. Віднині поруч із жовто-блакитним стягом майорітиме стяг зелено-червоний — символ Бердичівського району.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Разом із прапором нашого району, що його вперше підніматимуть сьогодні, не так давно було затверджено й гімн району. Думаю, що ці символи об’єднають громаду Бердичівщини в єдине ціле. Якщо ми будемо разом ... , то зможемо зробити все, чого від нас чекають громадяни.»

Його кольори символізують: зелений — природні багатства, на які щедро багата Бердичівська земля, червоний — приналежність регіону спершу до Київщини, а потім до Волині, герби яких мали червоне поле. Саме таке поєднання, переконані у районі, принесе його громаді процвітання, достаток та злагоду.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0