Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі провели футбольний міні-турнір серед ветеранів

Time Додано: неділя, 29 бер. 2009, 07:00 ( більше 9 року назад )

У доволі щільному графіку різного роду заходів, що проходять на гришковецькому майданчику, знайшлося місце і для футбольного міні-турніру серед ветеранів. Нехай він зібрав не надто велику кількість учасників, але присутні глядачі й самі футболісти отримали чергову нагоду насолодитися улюбленою грою. Не дивлячись на вік і фізичну форму члени команд демонстрували неабияке прагнення до перемоги. Вони відчайдушно боролися за м’ячі кілька десятків років тому, не збиралися поступатися супернику й зараз. Традиційно голосно заявив про себе гришковецький «Буревісник», який розгромив команду з Райків із рахунком 10:1. Тамтешній клуб ветеранів існує вже близко 26-ти років.

У Бердичівському районі провели футбольний міні-турнір серед ветеранів

Олександр Стороженко, гравець ветеранської команди «Буревісник»: «Відчувається вік учасників турніру... Не та тактика, не та швидкість... Але ми намагаємося забути про роки, тому що футбол любимо, мабуть, більш за усе... Зараз готуємося вболівати за Україну на відбіркових іграх до чемпіонату 2010-го року. Зазвичай, у таких випадках збираємося усією командою перед телевізором. Ну і з пивом, звичайно...»

Не таким легким для «Буревісника» виявився матч із командою, яка представляла Бердичівську РДА. На початку зустрічі дії останніх виглядали дещо нерішучими, але поступово «помаранчеві» «знайшли свою гру», не даючи «буревісникам» остаточно довести, хто, все ж таки, у домі господар. Гра була нелегкою для обох команд. Гришківчани забивали, представники райдержадміністрації щоразу рівняли рахунок. Нервовості грі додавали досить дивні рішення судді матчу, який вперто не помічав одних порушень, водночас суворо караючи за інші. Фінальний свисток зафіксував 3:2 на користь «Буревісника».

Петро Пахолівецький, воротар ветеранської команди «Буревісник»: «Дуже приємно, що сюди приїхали різні команди з району. Усі ми — ветерани — маємо вже за 40, і отримуємо від гри велике задоволення. Потрібно не пити, не палити, а грати у футбол.»

Міні-турнір тривав, на переможця чекав кубок... Боротьба за нього точилася вперта, переможцем з неї вийшли гравці команди Бердичівської райдержадміністрації.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0