Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі найнижча ставка на єдиний податок

Time Додано: неділя, 05 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

На чергову сесію районної ради з’їхалися усі депутати й сільські та селищні голови. На порядку денному було 12 питань, 9 з яких присутні у залі навіть не розглядали, лише проголосували одноголосно “за”. Раніше, на депутатських комісіях, усі питання, що могли виникнути у депутатів, були вирішені, пояснює голова Бердичівської районної ради Юрій Михальчук. Тому і потреби заслуховувати довгі доповіді немає, вирішили депутати. Щоправда, коли дійшла справа до коштів, часу витратили досить багато.

У Бердичівському районі найнижча ставка на єдиний податок

Бердичівський район має найнижчий розмір ставки єдиного податку в області, зазначили на сесії. Податкова вимагає, щоб цю ставку було збільшено. На що не усі депутати, серед яких є і підприємці, погоджуються. Середній розмір ставки у районі — 119 грн., а збільшення планується на 30-40 грн. Усі присутні у залі розділилися на два табори: “за” і “проти”. Деякі з депутатів зазначили: “Підвищення ставки призведе до того, що усі підприємці району перейдуть у місто.” Інші говорили: “250 грн. у рік це не така вже й велика сума, тим більше, ціни зросли, у порівнянні із 2006-им роком, коли і погоджувалася ставка на єдиний податок.” Після тривалого перепирання, вирішили проголосувати. У результат — рішення прийнято не було, тож поки що ставка у такому розмірі і залишилися. Не вплинули на голосування і слова голови райдержадміністрації по невдоволення низькою ставкою на податок у керівництва області.

Інше питання стосувалося поверненню коштів за проїзд депутатам, що проживають у районі. За 20 грн., які їм належать, народні обранці мало не годину сперечалися. Одні були за скасування цих пільг, інші за те, щоб усе було, як раніше. Саме так і трапилося. Проголосувавши, вирішили нічого не змінювати, лишивши це питання своїм наступникам.

До 31-го жовтня, коли відбудуться вибори до місцевих рад, депутати у такому ж складі зберуться ще раз, аби підвести підсумки своєї діяльності.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0