Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі найнижча ставка на єдиний податок

Time Додано: неділя, 05 вер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

На чергову сесію районної ради з’їхалися усі депутати й сільські та селищні голови. На порядку денному було 12 питань, 9 з яких присутні у залі навіть не розглядали, лише проголосували одноголосно “за”. Раніше, на депутатських комісіях, усі питання, що могли виникнути у депутатів, були вирішені, пояснює голова Бердичівської районної ради Юрій Михальчук. Тому і потреби заслуховувати довгі доповіді немає, вирішили депутати. Щоправда, коли дійшла справа до коштів, часу витратили досить багато.

У Бердичівському районі найнижча ставка на єдиний податок

Бердичівський район має найнижчий розмір ставки єдиного податку в області, зазначили на сесії. Податкова вимагає, щоб цю ставку було збільшено. На що не усі депутати, серед яких є і підприємці, погоджуються. Середній розмір ставки у районі — 119 грн., а збільшення планується на 30-40 грн. Усі присутні у залі розділилися на два табори: “за” і “проти”. Деякі з депутатів зазначили: “Підвищення ставки призведе до того, що усі підприємці району перейдуть у місто.” Інші говорили: “250 грн. у рік це не така вже й велика сума, тим більше, ціни зросли, у порівнянні із 2006-им роком, коли і погоджувалася ставка на єдиний податок.” Після тривалого перепирання, вирішили проголосувати. У результат — рішення прийнято не було, тож поки що ставка у такому розмірі і залишилися. Не вплинули на голосування і слова голови райдержадміністрації по невдоволення низькою ставкою на податок у керівництва області.

Інше питання стосувалося поверненню коштів за проїзд депутатам, що проживають у районі. За 20 грн., які їм належать, народні обранці мало не годину сперечалися. Одні були за скасування цих пільг, інші за те, щоб усе було, як раніше. Саме так і трапилося. Проголосувавши, вирішили нічого не змінювати, лишивши це питання своїм наступникам.

До 31-го жовтня, коли відбудуться вибори до місцевих рад, депутати у такому ж складі зберуться ще раз, аби підвести підсумки своєї діяльності.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0