Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському районі День працівників сільського господарства відзначили спартакіадою

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Нехай далеко не всі її учасники працюють у агропромисловому комплексі, та лопату і сапу в руках тримав кожний, впевнений голова районної ради Юрій Михальчук, отже відношення до сільського господарства мають безпосереднє. А на новенькому майданчику не показати гарні результати просто соромно.

У Бердичівському районі День працівників сільського господарства відзначили спартакіадою

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “Сьогодні, проводячи цю спартакіаду, ми знаменуємо ті успіхи, які є у районі. Ми зібрали 70 тис. т. зерна, що є найбільшою цифрою в історії Бердичівщини... Думаю, що це досягнення ми доповнимо і високими спортивними результатами. Про наш район мають знати не тільки в області, але й в усій країні.”

Два дні у Гришковецькій гімназії учасники спартакіади, які представляли 8 сіл району та професійний аграрний ліцей, змагалися у п’ятиборстві. Перший день – присвятили шахам, настільному тенісу та, звичайно, футболу. Кілька годин, доки не визначився переможець, тривали двобої. Своєю видовищністю усі вони не поступалися зустрічі за участю футболістів з Маркушів та аграрного ліцею. 1 місце на цьому етапі змагань вибороли мешканці Мирославки.

Накал пристрастей, не менший від футбольних, спостерігався на тенісних столах. Майстри ракетки та м’ячика демонстрували хитрі подачі та ефектний захист. Краще за всіх це вийшло у представників с. В. Низгірці.

Зовні спокійні та зосереджені, та від того не менш напружені. Це – шахісти. Ціна вдало продуманої комбінації – звання кращої команди. Шах і мат – і на 1 місці команда з Озадівки.

Ось де справжні емоції та глядацька підтримка! Перетягування канату. Основна боротьба розгорілася між командами з аграрного ліцею, Реї, Скраглівки, Озадівки та Гришківець. Чоловіки та юнаки мірялися силами, глядачі вболівали. Фаворитами одразу стали господарі змагань – богатирі з Гришківець. Вони в результаті і здобули заслужену перемогу. Кращими у змаганнях із волейболу стали представники Реї.

На церемонії нагородження із завершенням спартакіади учасників привітав начальник районного відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Лащук. Разом із директором районної ДЮСШ він нагородив переможців змагань. Диплом за 3 місце здобула команда з Реї. Другими стали гришківчани. Кращою командою спартакіади було визнано представників Озадівки.

Андрій Орел, капітан команди (с. Озадівка): “У нас в селі люблять та займаються спортом, особливо молодь. Звичайно, беручи участь у цих змаганнях, ми прагнули перемогти, що й зробили. У турнірі з шахів наше село представляв 65-річний озадівчанин. І він, і всі ми задоволені організацією спартакіади.”

Олександр Нікітін, капітан команди (с. Рея): “Я сподіваюсь, що цими перемогами ми спонукаємо нашу молодь до занять спортом. Юнаки та дівчата мають “підтягуватися” до наших лав. Сам я – вчитель фізкультури, і знаю, що сьогодні наша молодь приділяє багато уваги будь-чому, та тільки не здоровому способу життя. Своїм прикладом ми хочемо заохотити до цього якомога більше дітей.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0