Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському професійному будівельному ліцеї — випуск

Time Додано: п'ятниця, 03 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

У Бердичівському професійному будівельному ліцеї святковий день: зі стінами закладу прощалися 150 випускників. Протягом 3-х років вони гризли граніт науки та намагалися оволодіти усіма секретами будівельних ремесел. У нелегкий для країни час ці юнаки та дівчата зробили крок у самостійне життя, констатує директор ліцею Вацлав Чехурський: будівельна галузь чи не найбільше постраждала від кризи. Але випускники обов’язково знайдуть застосування своїм знанням, переконані керівники закладу.

У Бердичівському професійному будівельному ліцеї — випуск

Галина Слюсар, заступник директора з виховної роботи: “Ми дуже старалися у цей кризовий час знайти практичне застосування для знань наших учнів. Практику знаходили навіть у Києві, адже ми хочемо, щоб наші учні брали участь у будівельних роботах у рамках Євро-2012. Наші вихованці приклали усіх зусиль, щоб набути практичних знань.”

За те, що дали їхнім дітям путівку у життя та за терпіння дякували викладацькому складу ліцею батьки тепер вже колишніх його учнів. Що ж до самих випускників, то вони зізнаються: навчання у цьому закладі змінило життя більшості з них у позитивний бік.

Микола Чумак, випускник Бердичівського професійного будівельного ліцею: “Я вступив до ліцею через любов до професії столяра. Окрім того, тут навчались багато моїх родичів. Я не шкодую, що провів у закладі 3 роки.”

Максим Патей, випускник Бердичівського професійного будівельного ліцею: “Під час навчання у мене не було часу й голови підняти: навчання, гуртки і т. п. Ліцей відкрив у мені зовсім іншу людину.”

Головне — намагатися “не випасти з обойми”, наставляли випускників педагоги, вручаючи дипломи. Щоб там не було, кажуть викладачі, а навичок набутої професії губити не слід. А вони і не збираються сходити з обраного шляху: далі, за планом, вступ до вищих навчальних закладів.

Володимир Шумило, випускник Бердичівського професійного будівельного ліцею: “Думаю вступити до Житомирського інституту культури і мистецтв. Обрав факультет “Дизайн інтер’єру”...

Максим Патей, випускник Бердичівського професійного будівельного ліцею: “А я обрав собі спеціальність “Менеджера з будівництва”. Це гарна професія: ти будуєш будинки, в яких житимуть люди.”

Муляри та пічники, столяри та штукатури, майстри з облицювання плиткою та малярі. Здобувши ці спеціальності, хваляться педагоги, деякі їхні вихованці, окрім того, зуміли стати справжніми творчими особистостями. Вони не тільки спритно вправляються із будівельним реманентом, але й так само майстерно малюють картини та пишуть вірші.

Галина Слюсар, заступник директора з виховної роботи: “Вони брали участь у проекті “Обдарована молодь профтехосвіти”. Цьогоріч у нашому закладі відбувся прямо-таки всплеск талантів. Відзначилися наші художники й музиканти, діти розвивали себе у різних гуртках.”

Володимир Шумило, випускник Бердичівського професійного будівельного ліцею: “Я навчався на столяра, але зумів проявити себе і як художник. Роботи мої виставлялися мало не усією країною.”

Микола Чумак, випускник Бердичівського професійного будівельного ліцею: “У Житомирі я посів призове місце у конкурсі віршів зі своїм твором “Ромео та Джульєтта.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0