Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському педколеджі відзначили Міжнародний день студентів

Time Додано: четвер, 18 лист. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Їх вважають вічно голодними людьми, у яких ніколи немає грошей і які завжди дивляться на проблеми з висоти свого зросту. Вони — особливий клас суспільства, вони — студенти. 17 листопада юнаки та дівчата, які мають студквиток та залікову книжку, святкують Міжнародний день студентів.

У Бердичівському педколеджі відзначили Міжнародний день студентів

У Бердичівському педагогічному коледжі цю дату полюбляють відзначати найбільше, тому і ретельно до неї готуються. Цього разу традиційний святковий концерт для усіх, хто навчається та викладає у коледжі, влаштували студенти ІV курсу. Зараз вони згадують ті роки, коли так само, як сьогодні першокурсники, урочисто клялися бути відповідальними, розумними та вихованими людьми.

Ілона Корнієцька, студентка ІV курсу БПК: «У мене новий соціальний статус — статус студента. Я цим дуже задоволена вважаю що це найплідніші най-най-найроки у моєму житті. Я знайшла дуже багато друзів під час вступу до навчального закладу я знайшла кохану людину, з якою я і досі. І мене це дуже радує.

Марина Чернюк, студентка ІІІ курсу БПК: «Це свято є улюбленим тому що це наш день. Студентство — це найкраща пора, як усі вважають. Школа — це було одне, а студентсво — це ніби самостійне життя треба відповідати вже за свої вчинки, ні на кого не сподіватися.

У педколеджі вважають студентські роки найкращими у їхньому житті. Все, що відбуваються з ними чи то на парах, чи в гуртожитку запам’ятовуються назавжди. А таких подій, сміються хлопці та дівчата, у них хоч відбавляй.

Артем Виничук, студент ІІІ курсу БПК: «Студенти — це такі незвичайні люди, з ними щодня трапляються дивні речі. І не виняток, що цього дня з ними може статися щось незвичайне. Зі мною поки що нічого не трапилось, але, як кажуть, до вечора ще далеко.

День студента винуватці свята звикли відзначати гучно, так, щоб після випуску було що згадати. У кожного з них є свої побажання для одногрупників та усіх студентів взагалі. Але найбільші побажання для них самих.

Альона Дудник, студентка ІV курсу БПК: «Я б хотіла цей день провести зі своєю групою у затишній компанії. Ми — випускники, тож це останній раз, коли ми будемо всі разом. І це хотілося б дуже запам’ятати.»

Окрім святкового концерту, студенти коледжу приготували для викладачів подяки та грамоти. Ці люди, говорить молодь, як ніхто інший знає усі потреби студентів, вміють знайти гарний підхід до них, а також підтримують їх у будь-якій ситуації. Вони теж заслуговують отримати цього дня багато уваги. Викладачі ж не лишилися в боргу, і теж відзначили кращих студентів грамотами. Дівчата, які брали участь у різноманітних конкурсах, змаганнях та захищали честь міста, мають бути відомими усім, вважають викладачі.

Студент не спить, студент відпочиває. Студент не кричить, студент переконує у свої думці. Багато афоризмів та веселих висловів є про цих особливих людей. І вони погоджуються з усіма. А найважливіше, з чим вони погоджуються, це те, що кращого свята не знайти. Відзначивши його 17 листопада, студенти чекатимуть 25-го січня, щоб відсвяткувати його ще гучніше.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0