Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському педагогічному коледжі визначали кращого практиканта року

Time Додано: понеділок, 08 груд. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Твердження, що цікавих професій багато, і всі вони, у певній мірі, поєднуються в одній — професії вихователя, щороку доводять у Бердичівському педагогічному коледжі. Кращі студенти випускних курсів беруть участь у конкурсі «Практикант-2008». Цьогоріч на головній сцені закладу це звання виборювали 6 учасниць. Їхні знання, вміння та таланти в роботі із дітьми оцінювало журі у складі представників управління освіти та дошкільних навчальних закладів. У візитівці дівчата розповідали про себе, мотивуючи свій вибір професії вихователя. 6 учасниць — 6 різних особистостей: комусь любов до дітей перейшла від батьків-педагогів, хтось вирішив присвятити себе малечі, маючи веселий та доброзичливий характер, у когось розуміння, що він та діти нерозривні, з’явилося нещодавно. Та всіх студенток об’єднувало одне: вони не уявляють свого життя без дитячого галасу та посмішок. Про маленьких вихованців дівчата говорили з любов’ю і ніжністю.

У Бердичівському педагогічному коледжі визначали кращого практиканта року

Юлія Король, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «До цього конкурсу ми готувалися 2 місяці. Весь цей час жили на переживаннях, хотіли показати себе, як найкраще, розкритися повністю. Ніхто не ставив собі за мету перемогти, просто не хотілося б впасти обличчям у багнюку… , а показати, що «Вихователь» - професія з великої літери… »

Точність і оригінальність запитань, правильність і логічність відповідей. Цього вимагав 2-й етап конкурсу. Його учасниці демонстрували обізнаність у педагогіці. Як пізніше зізналися члени журі, їм нелегко було визначити, хто найкраще володіє її азами.

У майбутніх вихователів не тільки добрі серця та широкі знання, але й чарівні руки. У цьому присутні на святі переконалися на черговому етапі конкурсу. Звичайні шматки різнокольорового паперу дівчата з легкістю перетворювали на яскраві іграшки та посібники. Із їхніх рук виходили гірлянди, тварини та вази.

Світло щедрого таланту подарували студентки коледжу у «Домашньому завданні». Зі сцени лунали вірші, присвячені дітям та матерям, розповіді про улюблені захоплення. Майбутні вихователі розігрували сцени із поетичної класики та виконували пісенну лірику. У коледжі пишаються тим, що авторами усіх композицій є самі дівчата.

Найвищого балу - «п’ятірки» - для того, щоб оцінити здібності студенток, членам журі іноді не вистачало, тому переходили до «шестірок». Відрив між номінантками на звання «Практикант-2008» був майже непомітним. 1 місце довелося розділити між двома учасницями конкурсу. Вони стали лідерами одразу на його початку, так і не випустивши з рук перемогу. Практикантами року у Бердичівському педагогічному коледжі стали Юлія Король та Катерина Дудник.

Катерина Дудник, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «Цей конкурс – свято, яке принесло нам радісні відчуття… Для мене професія вихователя – покликання душі. Я хочу повністю віддавати себе дітям. А на цьому конкурсі хотілося показати, що готова до цього. »

Майбутні роботодавці лишилися задоволені молодими кадрами. Таких, кажуть, не соромно назвати «колегами».

Ольга Папиш, завідуюча ДНЗ № 26 «Веселка»: «Хочу сказати, що наша молодь, яка приходить до дитсадків, володіє методикою, знає педагогіку та психологію. Ті, хто братимуть їх на роботу, можуть бути впевнені, що отримають гідних та гарних педагогів... Думаю, кожен завідувач хотів би бачити серед своїх працівників саме цих студентів-практикантів.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0