Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському педагогічному коледжі визначали “Джентльмена року”

Time Додано: вівторок, 24 лют. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Нехай у Бердичівському педагогічному коледжі їх не так вже й багато, але вони є. Представників сильної статі у закладі вважають не тільки справжніми захисниками Вітчизни: манерам їхніх студентів, стверджують у коледжі, можуть позаздрити істинні англійські джентльмени. Так це чи ні, хлопці доводили на конкурсі “Джентльмен року”. Зі слів самих учасників, для більшості з них не складало особливих труднощів продемонструвати свої таланти на широкий загал, вони ж бо і у реальному житті є чемними, галантними, чутливими та такими, що знаються на нюансах делікатної жіночої душі.

У Бердичівському педагогічному коледжі визначали “Джентльмена року”

Максим Дзівалтівський, учасник конкурсу: “На сьогодні джентльменів дуже мало, їх не вистачає. Зараз, при такому розвитку суспільства, на це звертається дуже мало уваги... Особисто мені бути джентльменом не важко, бо привчений до цього з дитинства. Батьками, викладачами, оточуючими.”

Здебільшого бердичівські джентльмени намагалися бути дотепними, у декого з них почуття гумору ледь не било через край. Та ось інший конкурс — і учасник, який щойно сипав жартами, читає власного вірша, присвяченого другу.

Викликавши масу глядацьких емоцій у жартівливих конкурсах з поїдання на швидкість манної каші та з приготування найоригінальнішого бутерброду, хлопці почали освідчуватися у коханні.

Оцінки журі, яке складалося виключно із представниць прекрасної половини людства, виявилися доволі суворими. Щоб отримати “п’ятірку”, треба було неабияк вразити і здивувати викладачів та усіх присутніх. Що й казати: хлопцям це вдавалося...

Ганна Шинкаренко, заст. директора Бердичівського педагогічного коледжу: “Не тільки сьогодні ми побачили їхні успіхи, вони добре вчаться, вони творчі, винахідливі. Я вдячна нашим викладачам за те, що вони підготовлюють дійсно гарну молодь. Ці хлопці — справжні захисники Вітчизни.”

До виступу учасника під № 2 більшість дівчат та жінок у залі майже одразу поставилися із особливою небайдужістю. Можливо, Олексій Клімчук переконливіше за інших освідчився у коханні, можливо, завоював серця дам грою на саксофоні, а можливо, виконання вальсу у парі зі чарівною партнеркою, видалося усім по-справжньому проникливим. По завершенні свята “джентльмен року” Бердичівського педколеджу Олексій Клімчук зізнався: він до останнього вагався — брати участь у конкурсі чи ні.

Олексій Клімчук, переможець конкурсу “Джентльмен року”: “Перемога далася нелегко, адже кожен з хлопців проявив себе справжнім джентльменом... Чи є вони сьогодні? Звичайно є, але занадто мало. Щоб стати справжнім джентльменом, мені потрібно багато чого навчитися. Але перший крок до цього я зробив вже сьогодні.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0