Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні

Time Додано: середа, 28 лют. 2018, 15:03 ( 4 міс. назад )

Почесна когорта бердичівських Матерів-Героїнь поповнилася чотирма славними іменами. На початку чергової сесії міської ради квіти й посвідчення з рук Василя Мазура та оплески всієї зали отримали мати 8 дітей Наталія Ковальчук, мати 7 дітей Галина Святецька, а також Світлана Мазурець та Світлана Маліновська, котрі виховують по п’ятеро дітлахів.

У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні

Наступне повідомлення стосувалося створення у міській раді нової депутатської групи. Назвали її «Чисте місто», очолив групу Володимир Сенча, окрім нього до «Чистого міста» увійшли депутати Чепіль, Коломієць, Шелепа та Побережний.

Серед іншого, народні обранці затвердили Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів сімей загиблих атовців, Програму соцзахисту громадян, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та внесли зміни до рішень ради, що стосувалися цілого ряду міських Програм. Трохи менше 20-ти проектів рішень були пов’язані із затвердженням звітів про вже виконані Програми. Увійшли до Порядку денного і питання, пов’язані з дозволами на розробку детальних планів територій.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2017-й рік, внесли зміни до бюджету-2018 та узгодили план роботи Бердичівської міської ради на цей рік.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0