Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні

Time Додано: середа, 28 лют. 2018, 15:03 ( 17 дн. назад )

Почесна когорта бердичівських Матерів-Героїнь поповнилася чотирма славними іменами. На початку чергової сесії міської ради квіти й посвідчення з рук Василя Мазура та оплески всієї зали отримали мати 8 дітей Наталія Ковальчук, мати 7 дітей Галина Святецька, а також Світлана Мазурець та Світлана Маліновська, котрі виховують по п’ятеро дітлахів.

У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні

Наступне повідомлення стосувалося створення у міській раді нової депутатської групи. Назвали її «Чисте місто», очолив групу Володимир Сенча, окрім нього до «Чистого міста» увійшли депутати Чепіль, Коломієць, Шелепа та Побережний.

Серед іншого, народні обранці затвердили Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів сімей загиблих атовців, Програму соцзахисту громадян, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та внесли зміни до рішень ради, що стосувалися цілого ряду міських Програм. Трохи менше 20-ти проектів рішень були пов’язані із затвердженням звітів про вже виконані Програми. Увійшли до Порядку денного і питання, пов’язані з дозволами на розробку детальних планів територій.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2017-й рік, внесли зміни до бюджету-2018 та узгодили план роботи Бердичівської міської ради на цей рік.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0