Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні

Time Додано: середа, 28 лют. 2018, 15:03 ( 7 міс. назад )

Почесна когорта бердичівських Матерів-Героїнь поповнилася чотирма славними іменами. На початку чергової сесії міської ради квіти й посвідчення з рук Василя Мазура та оплески всієї зали отримали мати 8 дітей Наталія Ковальчук, мати 7 дітей Галина Святецька, а також Світлана Мазурець та Світлана Маліновська, котрі виховують по п’ятеро дітлахів.

У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні У бердичівському парламенті – нова депутатська група, а у Бердичеві – ще чотири Матері-Героїні

Наступне повідомлення стосувалося створення у міській раді нової депутатської групи. Назвали її «Чисте місто», очолив групу Володимир Сенча, окрім нього до «Чистого міста» увійшли депутати Чепіль, Коломієць, Шелепа та Побережний.

Серед іншого, народні обранці затвердили Програму соціальної підтримки учасників АТО та членів сімей загиблих атовців, Програму соцзахисту громадян, котрі постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, та внесли зміни до рішень ради, що стосувалися цілого ряду міських Програм. Трохи менше 20-ти проектів рішень були пов’язані із затвердженням звітів про вже виконані Програми. Увійшли до Порядку денного і питання, пов’язані з дозволами на розробку детальних планів територій.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 2017-й рік, внесли зміни до бюджету-2018 та узгодили план роботи Бердичівської міської ради на цей рік.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0