Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському медичному коледжі — випуск!

Time Додано: четвер, 05 бер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівський медичний коледж благословив у великий світ своїх студентів. 104 випускники відділення “лікувальна справа” отримали довгоочікувані дипломи, семеро — із відзнакою. За плечима фельдшерів — два з половиною роки лекцій, семінарів та іспитів, але попереду — нові випробування, життєві. Колишні студенти готуються до вступу у вищі навчальні заклади чи до роботи у лікарнях України. Адже серед випускників багато приїжджих. Коледж замінив їм домівку.

У Бердичівському медичному коледжі — випуск!

Тетяна Філімончук, випускниця Бердичівського медичного коледжу: “Знаєте, коли юний — хочеться вчитися подалі від батьків. Я не жалкую про свій вибір. Коледжу віддала свої юнацькі роки. Тут хороша база, викладачі”.

На адресу випускників лише добрі слова і побажання від директора. Вони примножили славу навчального закладу своїми успішними виступами на мистецьких конкурсах та участю у наукових конференціях. Роботу студентів відзначають і лікарі. До молодих спеціалістів придивлялись під час практики.

Валентина Тимошенко, випускниця: “Практика була у нас у всіх лікарнях. Нас багато чому навчили”.

Лариса Жирук, лікар-ендокринолог: “Наші випускники характеризуються як хороші спеціалісти. Мають бажання поповнювати свої знання”.

Роки студентського життя випускники згадують як одні із найкращих у житті. Обіцяють з честю нести звання медика і пишатися обраною професією, а клятви Гіппократа, яку давали, переступивши поріг закладу, дотримуватися повсякчас. І попри нові перспективи, молоді спеціалісти залишаючи коледж кажуть “до побачення замість “прощавай”.

Марина Гусар, випускниця: “Радісно, що стали спеціалістами, але і сумно, бо викладачі стали для нас рідними”.

Майбутню зміну фельдшерів чекають надбання минулих поколінь викладачів та студентів медичного коледжу. А ще - новий корпус та спортзал.

Лідія Савченко, заст. директора Бердичівського медичного коледжу: “У цьому році ми відкрили курси підвищення кваліфікації для молодших спеціалістів.

З 1 вересня відкриваємо нову професію — косметик. Міська влада передала нам приміщення МРЕВ. Він планується як навчальний корпус. Там буде комп'ютерний клас та музейна кімната Джозефа Конрада”.

Із обласного бюджету розвитку на реконструкцію приміщення колишнього МРЕВ коледжу виділили майже 2 мільйони гривень. У цьому році році на вулиці Чорновола розпочнеться будівництво спортивного комплексу, досі заклад його не мав.

Юлія Крук

Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0