Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському медичному коледжі — випуск!

Time Додано: четвер, 05 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Бердичівський медичний коледж благословив у великий світ своїх студентів. 104 випускники відділення “лікувальна справа” отримали довгоочікувані дипломи, семеро — із відзнакою. За плечима фельдшерів — два з половиною роки лекцій, семінарів та іспитів, але попереду — нові випробування, життєві. Колишні студенти готуються до вступу у вищі навчальні заклади чи до роботи у лікарнях України. Адже серед випускників багато приїжджих. Коледж замінив їм домівку.

У Бердичівському медичному коледжі — випуск!

Тетяна Філімончук, випускниця Бердичівського медичного коледжу: “Знаєте, коли юний — хочеться вчитися подалі від батьків. Я не жалкую про свій вибір. Коледжу віддала свої юнацькі роки. Тут хороша база, викладачі”.

На адресу випускників лише добрі слова і побажання від директора. Вони примножили славу навчального закладу своїми успішними виступами на мистецьких конкурсах та участю у наукових конференціях. Роботу студентів відзначають і лікарі. До молодих спеціалістів придивлялись під час практики.

Валентина Тимошенко, випускниця: “Практика була у нас у всіх лікарнях. Нас багато чому навчили”.

Лариса Жирук, лікар-ендокринолог: “Наші випускники характеризуються як хороші спеціалісти. Мають бажання поповнювати свої знання”.

Роки студентського життя випускники згадують як одні із найкращих у житті. Обіцяють з честю нести звання медика і пишатися обраною професією, а клятви Гіппократа, яку давали, переступивши поріг закладу, дотримуватися повсякчас. І попри нові перспективи, молоді спеціалісти залишаючи коледж кажуть “до побачення замість “прощавай”.

Марина Гусар, випускниця: “Радісно, що стали спеціалістами, але і сумно, бо викладачі стали для нас рідними”.

Майбутню зміну фельдшерів чекають надбання минулих поколінь викладачів та студентів медичного коледжу. А ще - новий корпус та спортзал.

Лідія Савченко, заст. директора Бердичівського медичного коледжу: “У цьому році ми відкрили курси підвищення кваліфікації для молодших спеціалістів.

З 1 вересня відкриваємо нову професію — косметик. Міська влада передала нам приміщення МРЕВ. Він планується як навчальний корпус. Там буде комп'ютерний клас та музейна кімната Джозефа Конрада”.

Із обласного бюджету розвитку на реконструкцію приміщення колишнього МРЕВ коледжу виділили майже 2 мільйони гривень. У цьому році році на вулиці Чорновола розпочнеться будівництво спортивного комплексу, досі заклад його не мав.

Юлія Крук

Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0