Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права визначили кращого юриста

Time Додано: вівторок, 12 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Феєричним гала-концертом та інтелектуальним ток-шоу завершили правознавчий тиждень педагоги та студенти Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. Усі майбутні юристи, які навчаються у цьому закладі, — розумні й талановиті, говорять викладачі. Та з кращих завжди потрібно виділяти найкращих. Тому і влаштували для студентів конкурс на звання найерудованішого, найрозумнішого та, взагалі, най-найюриста. Захід приурочили ще й до професійного свята майбутніх адвокатів, прокурорів та міліціонерів. Зі святом творців закону та охоронців правопорядку вітали не лише студентів, а й педагогів, які із власного досвіду навчають дітей правилам життя. Присутні у залі люди обрали найкращу професію у світі, зазначив у своєму слові директор коледжу Володимир Ольшевський, професію, що необхідна сьогодні усім.

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права визначили кращого юриста

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права: «Юристи — для мене це свято особливе. Я думаю, що у цій залі немає жодної людини, яка б не хотіла у дитинстві стати адвокатом, або суддею, або прокурором. Я вам скажу, що і я цього хотів. Та вийшло так, що я свої знання передаю вам, а ви мені. Ця професія — дуже важлива, дуже складна і відповідальна. Не лише в Україні, у Бердичеві, а й в цілому світі ця професія звучить гордо. Без юриста сьогодні не може обійтись ні одне підприємство, ні одна держава, ні одне маленьке сімейне суспільство.»

14 років існує у коледжі юридична спеціальність. Заклад уже може похвалитися своїми випускниками та здобутками, що їх принесли студенти, говорять педагоги. Юних бердичівських правознавців знають добре навіть поза межами області, говорить голова циклової комісії спеціальності “Правознавство” Валерій Посудевський.

Валерій Посудевський, голова циклової комісії спеціальності “Правознавство” БКПЕП: «Наші студенти у трьох номінаціях стали переможцями республіканських конкурсів на кращі студентські роботи серед вишів юридичного спрямування. За нами залишаються всі місця в обласних конкурсах. Одним словом, відгуки про наших студентів — непогані. А в цьому році майже 40 чоловік поповнили лави престижних вишів країни, куди їх взяли без конкурсу.»

Сім найстаранніших студентів на головній сцені коледжу розповіли глядачам, чому обрали саме таку спеціальність, і за що вони її люблять. Власноруч зробили фільм- презентацію своєї майбутньої професії, де хтось у гумористичному жанрі, хтось у реалістичному довели, що їхня майбутня професія — найкраща серед усіх інших.

Не розгубилися конкурсанти і у вікторині, де вони змагалися в ерудиції. Лідирувала після цього етапу Аліна Чернявська. Дівчина, як і ті, хто стояв поряд із нею на сцені, обрала професію юриста ще дуже давно. Учасники кажуть: головне, що приваблює їх у цій спеціальності — змога допомагати людям.

Владислав Пінчук, студент групи Ю-321 БКПЕП: «Юрист є такою еталонною професією, як вчитель або лікар. Від того, як складеться позов до суду, яким буде вирок, залежить доля конкретної людини. Перш за все, не потрібно тікати з уроків, а досконало вивчати кожен предмет, щоб потім допомогти людині у її майбутньому житті.»

Аліна Чернявська, студентка групи Ю-320 БКПЕП: «Закони потрібно дуже старанно вчити, не плутати. Залежно від кожного нашого речення, від кожної коми, ми можемо змінити життя людини: ми можемо її або підняти, або опустити. Я вважаю, що це у мене вийде.»

Розв’язання задач з правознавства — одна з найулюбленіших справ майбутніх юристів. Із цим етапом конкурсу, який був заключним, вони усі впорались на відмінно. Дійшла черга до оголошення переможця. Нею стала Олена Розвадовська, студентка 4-го курсу. Дівчина підкорила непідкупне журі не лише своїм розумом, а й безкінечним артистизмом. Олена почала вивчати закон ще у вісім років, вже тоді вона знала, що стане або прокурором, або адвокатом. Сподівається, що нагорода їй у цьому допоможе.

Олена Розвадовська, студентка групи Ю-419 БКПЕП: «Юридична діяльність — надзвичайно цікава. Вона не обмежується лише вивченням закону, тут ми навчаємось життю. Наші викладачі — практики, які мають великий досвід і діляться ним з нами. Це є трампліном у нашу майбутню кар’єру. Я дякую своїм викладачам, ця нагорода належить саме їм. А також дякую своїм студентам, які мене підтримували.»

Конкурс на кращого юриста та святковий гала-концерт — найкраще вирішення тижня правознавчих дисциплін, вважають педагоги та студенти коледжу. Шкода лише, що такі заходи проходять лише раз на рік.

Валерій Посудевський, голова циклової комісії спеціальності “Правознавство” БКПЕП: «Не всі ті, які могли б виступити, виступили. Це була лише частина студентів тому, що кожен з них по-своєму талановитий. Просто в одного таланти відкриваються у цій сфері, у другого — в іншій. У минулому році частина студентів брала участь у конкурсі “Кращий юрист області”, а цей конкурс ми проводимо щорічно і визначаємо найкращого. Цей гала-концерт є вінцем нашого тижня циклової комісії, але не пік досягнень, лише одна із щабельок.»

Кого наступним визначатимуть, як найкращого, педагоги закладу поки що тримають у секреті. Та вони запевняють: червоні стрічки та грамоти отримають і механіки, і ливарники, і бухгалтери, і програмісти і всі представники інших спеціальностей коледжу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0