Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права обирали «Містера року»

Time Додано: четвер, 16 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Студентів цього закладу часто можна побачити у різних іпостасях на багатьох загальноміських заходах. Майбутні промисловці, економісти та правознавці співали й танцювали на святкуванні Дня закоханих, шукали свою половинку на «Коханні з першого погляду», проявляли таланти на інших поприщах. Цього разу у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права визначали «Містера року».

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права обирали «Містера року»

Що робить один справжній містер, зустрічаючи іншого? Насамперед, вітається, схиливши голову та піднімаючи капелюха. Наші містери, окрім усього, обмінювалися візитками, розповідаючи про себе та свої захоплення.

Сергій Логвіненко, «Містер Глядацьких симпатій»: «У моїх товаришів є дуже великий потенціал, є у кожного свої таланти. Якщо ми удосконалюватимемо їх, то, можливо, перетнемо позначку “містер”. У кожного з нас є свої мета, враження та захоплення, це — нормально, так повинно бути.»

«Життя – це те, що з нами відбувається, поки ми плануємо», «Живи, як хочеш, але обережно», «Так, як ти, цього ніхто не зробить…», «Обирай. Поки ще щось залишилося»… Такі вирази обирають собі за життєві кредо сучасні містери. Рівень їхнього інтелекту майже повністю відповідав хитромудрості обраних гасел. Містери ХХІ-го сторіччя усі, як один, непогано розбираються у спорті, грошових купюрах й кінострічках, дещо гірше – у рятувальниках Риму, гетьманах України та кількості пальців на лапах страусів. У чому вони неперевершені, то це у проголошенні своїх почуттів до представниць прекрасної статі. Конкурс «Освідчення у коханні» усі учасники, на думку журі, пройшли просто блискуче.

Чим займаються містери у вільний час? На думку організаторів конкурсу, ведуть неспішні розмови про жінок, автомобілі та собак. Бердичівські містери не тільки розмовляють, а й вигадують анекдоти, пишуть вірші та уміло вправляються із баскетбольним м’ячем. А одного з них, Назара Таруту, кількагодинне очікування під дощем на даму серця, змусило танцювати. Та ще й як танцювати!

Назар Тарута, «Віце-містер року»: «По своим друзьям могу сказать, что некоторые из них пытаются быть похожими на мистеров, но это выходит у них слабовато. Мне тоже над этим надо работать и работать: сегодняшний конкурс — это всего лишь красивые костюмы и галстуки...»

Ні створення реклами, ні зав’язування краваток для містерів з коледжу промисловості, економіки та права – не проблема. Своїми уміннями хлопці дещо спантеличили членів журі, яким для визначення кращого з учасників замість однієї музичної паузи знадобилося кілька.

Юрій Мотліч… Переможець конкурсу, який зізнається, що до звання справжнього містера йому ще далекувато.

Юрій Мотліч, «Містер року»: «Я не вважаю себе містером, бо для цього мені треба багато ще чого зробити. Водночас те, що я сьогодні переміг — не показник і не вершина моїх талантів...»

Тетяна Наумчик, заступник директора коледжу з виховної роботи: «Звісно, сьогодні вийшов чудовий захід, але я не можу сказати, що це — кульмінація нашої виховної роботи, хоча і є певним її підсумком... Ці учасники — не найкращі наші студенти: у нас їх навчається близько 1200 і кожен — індивідуальність, обдарованість й талант... Але це — саме ті хлопці, на яких ми завжди можемо покластися.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0