Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівському дитячому навчальному закладі № 15 відкрили музей меду

Time Додано: середа, 05 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Ідея відкрити музей меду належить Лілії Богдан, методисту міського управління освіти і науки. Солодку ідею у дитсадку одразу підтримали, експонати збирали усім колективом. Жартують: працювали, як бджоли. Тут і вулики, і медогонка, і інструменти, які використовують у роботі пасічники, і майже цілий рій золотих комах — пластмасових і шоколадних. Про те, як вони добувають мед, відвідувачам розповість спеціальний фільм.

У Бердичівському дитячому навчальному закладі № 15 відкрили музей меду

Лариса Фещук, завідуюча ДНЗ № 15: “Ми познайомилися із багатьма пасічниками нашого міста. Зв'язалися із Бричківським, Рущицем. Об'їздили увесь Бердичівський район. Заповнили музей експонатами, які нам дарували, дещо купили. Підготували екскурсовода, який буде вести лекції для дітей і дорослих”.

Олені Йосипівні Нечипорук цікавий кожний експонат. Півстоліття ця жінка працювала спеціалістом з бджільництва і обслуговувала 4 райони: Бердичів, Попільню, Андрушівку і Ружин. Нині має молоду зміну і знає, як зробити дітей здоровішими.

Олена Нечипорук, спеціаліст з бджільництва: “Люди зацікавлені, оцінили цю галузь в нашому житті. Продукти бджільництва у раціоні повинні бути на першому місці. В Японії імпортують 80 % продуктів бджільництва, щодня кожному школярику чи дошкільнику дають 1 столову ложку меду безкоштовно до 14 років. Я думаю, і у нас так має бути”.

Найдорожчий експонат музею — мед. Його давали спробувати усім відвідувачам. Гречаний, соняшниковий, з акації, липовий — у гостей очі розбігалися і слина текла. До меду у дитсадку ще й пирогів напекли.

Тетяна Стельмах, нач. Бердичівського міського управління освіти і науки: “Дуже смачно, особливо мед із соти. Цей смак мені знайомий із дитинства”.

У дитячих садках міста вже є музеї: народознавчий, рослин, хліба та армії. Незабаром експозиції відкриють в усіх дошкільних закладах. Малюки ходитимуть одне до одного в гості: розширюватимуть світогляд і дізнаватимуться більше цікавого.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0