Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівському Будинку офіцерів нове керівництво

Time Додано: п'ятниця, 06 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Будинку офіцерів, що на Червоній Горі, змінили керівництво. Новий начальник закладу майор Олег Цилінський каже: він збереже усю розгалужену ситему гуртків, що є в будинку, та, насамперед, усуне всі існуючі недоліки.

У бердичівському Будинку офіцерів нове керівництво

Олег Цилінський, нач. Гарнізонного Будинку офіцерів: «Зовнішній вигляд будівлі — ремонт даху, ремонт зали, якій у цьому році виповниться 100 років. Найближчим часом я планую розширити гурткову мережу, збільшити кількість дітей та поширити діяльність Будинку офіцерів.»

Раніше Олег Цилінський був заступником командира гарнізону з виховної роботи. Юрій Сурдій — попередник нового керівника — пробув на цій посаді 13 років.

Олег Цилінський, нач. Гарнізонного Будинку офіцерів: «За роки його керівництва в Будинку офіцерів склався дуже добрий колектив, який я очолюватиму із задоволенням. Юрій Іванович склав цю гурткову мережу, а я намагатимусь підтримувати її, і покращувати.»

Вже незабаром планується відкриття нового гуртка гри на гітарі. А поки що поряд із найкращими офіцерами та прапорщиками на стіні пошани висять нагороди, які здобули учасники танцювального клубу “Діамант”. У ньому можуть займатися діти різного віку, аби було бажання, кажуть керівники клубу.

Анастасія Герасименко, керівник танцювального клубу “Діамант”: «Они могут приходить к нам с четырех лет и возраст неограничен. Если вы просто хотите потанцевать, если душа просит, то ам к нам!»

Чи не найстаршим у Будинку офіцерів є музичний гурток. Він існує тут 40 років. Діти навчаються за семирічною програмою музичної школи, а по завершенні їм видаються посвідчення державного зразка.

Лариса Лісовенко, керівник відділу фортепіано музичної студії: «Ми дуже добре забезпечені: є рояль, інші музичні інструменти, аудіо- та відеотехніка. Дуже багато талановитих дітей, які бажають займатися музикою. У кожного в душі живе музика, її тільки треба пробудити. Діти, які навчились грати на музичному інструменті, назавжди у душі матимуть музику.»

Марина Пастухова знаходить в інтернеті ноти до мелодій і сама їх розбирає. Дівчина вдячна своєму викладачу за усі навички, що та їй дала.

Марина Пастухова, учасниця відділу фортепіано музичної студії: «Вона давала різні поради: як правильно грати, як сконцентруватися на своїй справі. Я виступала на різних концертах, і дуже приємно, коли ти граєш на сцені, а тобі аплодують, несуть квіти.»

Незабаром малій залі Будинку офіцерів виповниться 100 років. До свята особливу програму готують одні з наймолодших гуртківців —вихованці естрадно-спортивної студії “Фантазія”.

Айя Малашина, керівник естрадно-спортивної студії “Фантазія”: «У нас есть авторская программа, с которой мы в 2006-ом году победили на фестивале “Понтийская арена”. Также мы часто выступаем на “Великодніх дзвонах”, “Сузирье Бердичева” и на многих других конкурсах.»

Найменшим членам гуртка подобаються усі танці, що вони вичають. Та улюблений все ж є.

Андрій Марков, учасник естрадно-спортивної студії “Фантазія”: «Мне нравится “полечка”, а движение —елочка. Потому что она красивая на Новый год.»

Усі гуртки готові показати на сцені Будинку офіцерів свої нові номери, якими вони вітатимуть із ювілеєм рідний заклад. До вересня у них є можливість прорепетирувати їх так, щоб глядачі лишилися задоволеними.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0