Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській ЗОШ-інтернаті профорієнтували випускників

Time Додано: неділя, 18 квіт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Із року в рік до Бердичівської школи-інтернату, точніше у гості до її випускників, приїжджає солідна делегація. Приїжджає, аби профорієнтувати тамтешніх мешканців. Незабаром учні 9-х та 11-х класів обиратимуть шлях, яким йтимуть найближчі кілька років. Як на ньому не розгубитись та тверезо оцінити співвідношення своїх можливостей й бажань, розповідають дорослі. Відповідальні за захід — обласний та міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: там завжди готові надати консультації та різного роду соціальні послуги. Разом із його керівниками за круглим столом — представники бердичівських професійно-технічних училищ та коледжів. Кожен із гостей розповідає про свій навчальний заклад. Запевняють, що у Бердичеві будь-який з випускників зможе обрати для себе щось достойне.

У Бердичівській ЗОШ-інтернаті профорієнтували випускників

Тетяна Стельмах, директор БМЦСССДМ: “Минулого навчального року дуже цікавою програм була у ПТУ № 4 та № 12. Вони показали кінофільми, в яких розповідалось про їхні заклади. Говорили про місця майбутнього навчання, проходження практики. Коли учні будуть нести документи до того чи іншого закладу, вони будуть вже більш зорієнтованими.”

Якщо освітяни розповідають учням про професії, то у представника Пенсійного фонду — інше завдання. Саме до цієї установи в першу чергу повинні будуть звернутися діти по завершенні перебування в інтернаті. Для чого це потрібно і які документи при цьому необхідно мати, їх інформує спеціаліст фонду.

Лариса Тарнопольска, директор Бердичівської ЗОШ-інтернату: “Діти повинні зважувати не лише на свої фізичні й моральні можливості. Вони повинні враховувати можливості навчальні. Випуск є виходом дітей у самостійне життя, де, за великим рахунком, не варто сподіватися на чиюсь допомогу, окрім нашої чи соціальних служб. У 90-та відсотках вибір дітей є правильним, тому що робота що її ми проводимо разом, є позитивною, ефективною і тривалою, і починається вона одразу з моменту переступання дитини через поріг нашого закладу.”

Цьогоріч з інтернатом попрощаються 50 учнів — усі дівчата. Педагоги сподіваються, що ця зустріч, у певній мірі, допоможе кожній з них успішно самореалізуватися у майбутньому.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0