Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській ЗОШ-інтернаті побували представники Міжнародного благодійного Фонду

Time Додано: понеділок, 20 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Безліч подарунків, теплих слів та посмішок привезли до загальноосвітньої школи-інтернату з нагоди Дня св. Миколая гості з Києва. Вперше до закладу завітали члени Міжнародного благодійного Фонду Святої Марії. Щоправда, кажуть, на Бердичівській землі вони вже бували. Навесні фондівці побували в інтернаті, що у Гришківцях. Про бердичівський інтернат їм розповів колишній учень першої школи, їхній добрий друг Володимир Марущак. Оскільки Фонд Святої Марії не є прибутковою організацією, говорить її президент Марія Матіко-Бубнова, їм допомагає чимало людей, спонсорів.

У Бердичівській ЗОШ-інтернаті побували представники Міжнародного благодійного Фонду

Марія Матіко-Бубнова, президент Міжнародного благодійного Фонду Св. Марії: «Це чуйні і милосердні люди, які нам допомагають і відвідують разом з нами школи-інтернати. Діти отримують подарунки, радіють приїзду гостей, і це надихає потім дорослих на інші добрі справи. Дякуючи об’єднанню чуйних людей у таку дружню сім’ю, ми маємо можливість відвідувати школи-інтернати, бачитися з дітьми, спілкуватися з педагогами, знати про їхні проблеми.»

16 років поспіль фондівці обдаровують усіх дітей нелегкої долі. 50 шкіл-інтернатів, дитячих будинків та притулків вони вже відвідали. Увесь цей час в організації діє програма “Чужих дітей не буває”. Така назва, говорять члени фонду, утворилася неспроста.

Марія Матіко-Бубнова, президент Міжнародного благодійного Фонду Св. Марії: «Під таким гаслом ми звертаємося до людей, щоб вони не тільки про своїх дітей дбали, а й про тих, які проживають у різних дитячих будинках, школах-інтернатах, оскільки це не чужі діти, а наші маленькі співвітчизники. За ними майбутнє України. Кожна дитина мріє про щастя, про радість, хоче, щоб у неї в житті було все те, що й у дітей, які мають батьків. Хочеться, щоб батьки дбали й про таких діток.»

До приїзду гостей діти підготували невеличкий концерт, завдяки якому довели, що їхні таланти варті уваги. Голова бердичівського міськкому профспілки працівників освіти Анжела Цвєткова, яка сприяла візиту киян до школи, каже: завжди приємно зустрічати у місті людей, які прагнуть у чомусь допомогти обездоленим дітям. А особливо, зазначає, коли це благодійники.

Анжела Цвєткова, голова міськкому профспілки працівників освіти: «Душа радіє, що є такі люди, які відгукнулися на цих діток. І ті на святого Миколая побачили, що вони гарні діти, що не лише різочку дає св. Миколай, а й подарунки та солодощі. Усіх таких дітей, які ще є в ЗОШ, ми не можемо охопити, але зробимо це у майбутньому.»

Після гарних слів та привітань, перейшли до найцікавішої частини приїзду — роздачі подарунків. Усі діти від фондівців отримали одяг, новорічно-різдвяні набори та солодощі. Побувавши в інтернаті, благодійники пообіцяли: вони обов’язково завітають сюди ще раз.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0