Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській спецшколі-інтернаті вручали премії “Олімп”

Time Додано: понеділок, 02 черв. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Без пісні в Україні не буває свята. У цьому глибоко переконані учні та вчителі Бердичівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А як по-іншому, якщо не святом, назвати щорічну церемонію вручення шкільних премій “Олімп”. Запалюючи олімпійський вогонь, директор закладу Віктор Гнатюк висловив сподівання, що він осяюватиме прагнення дітей до добра і світла.

У Бердичівській спецшколі-інтернаті вручали премії “Олімп”

У 10-ти номінаціях нагороджували тих, хто протягом навчального року старанно вчився, плідно працював, дарував знання та створював у школі атмосферу родинного тепла. Віднині є у закладі свої учень та учениця року, визначено подію року, кращі відкриття, обдарованості та працьовиті руки. Лицарі та художники... Все це вони — діти... Як багато зроблено та як багато ще хочеться зробити для них, кажуть вчителі.

Зінаїда Данилова педагог-організатор Бердичівської спеціалізованої ЗОШ-інтернату: “Хочемо, щоби літо було для них цікавим та яскравим, щоб сонце і вода були теплими, травичка — зеленою... Головне, щоб на початку року ... вони із задоволенням сіли за шкільні парти. Наступний рік ми намагатимемося зробити таким самим змістовним та веселим. Діти мають відчувати, що у них є дитинство.”

Багато існує сьогодні в освіті різних методик, програм та новітніх технологій, говорять у школі-інтернаті. Відсутнє лише одне — технологія заміни матері та батька. Тому усі мешканці інтернату ставлять собі за мету, не дивлячись ні на що, бути родиною, жити та працювати разом.

Жанна Громніцька заступник директора з навчально-виховної роботи: “Ви знаєте, школа-інтернат сьогодні — це складний багатофункціональний організм. У ньому буває все: ми тут навчаємося і граємося, малюємо і співаємо, танцюємо і закохуємося. Ми б’ємося, сваримося, миримося... Дуже важко буває, буває дуже весело. Але ніколи не буває сумно та нецікаво.”

Мабуть, не було на святі педагога, який спостерігаючи за дітьми, що раз за разом піднімалися на сцену, не бажав би одного — побачити їх справжніми людьми. Учні, здається, знають та цінують це.

Олександр Черниш випускник Бердичівської спеціалізованої ЗОШ-інтернату: “Ця школа була для мене домівкою, нею і залишиться. Я прожив тут усе дитинство і пам’ятатиму цей заклад завжди. Думаю, що навички, які я тут отримав, будуть належним чином використані мною у подальшому житті.”

Багато пісень лунало на святі, багато щирих промов. У школі-інтернаті є кого відзначати, вважають вчителі. І ця церемонія — не остання. Та найголовнішою відзнакою для усіх, впевнені у закладі, стане час, коли його вихованці навчаться жити. Жити по-людські.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0