Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській спецшколі-інтернаті вручали премії “Олімп”

Time Додано: понеділок, 02 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Без пісні в Україні не буває свята. У цьому глибоко переконані учні та вчителі Бердичівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А як по-іншому, якщо не святом, назвати щорічну церемонію вручення шкільних премій “Олімп”. Запалюючи олімпійський вогонь, директор закладу Віктор Гнатюк висловив сподівання, що він осяюватиме прагнення дітей до добра і світла.

У Бердичівській спецшколі-інтернаті вручали премії “Олімп”

У 10-ти номінаціях нагороджували тих, хто протягом навчального року старанно вчився, плідно працював, дарував знання та створював у школі атмосферу родинного тепла. Віднині є у закладі свої учень та учениця року, визначено подію року, кращі відкриття, обдарованості та працьовиті руки. Лицарі та художники... Все це вони — діти... Як багато зроблено та як багато ще хочеться зробити для них, кажуть вчителі.

Зінаїда Данилова педагог-організатор Бердичівської спеціалізованої ЗОШ-інтернату: “Хочемо, щоби літо було для них цікавим та яскравим, щоб сонце і вода були теплими, травичка — зеленою... Головне, щоб на початку року ... вони із задоволенням сіли за шкільні парти. Наступний рік ми намагатимемося зробити таким самим змістовним та веселим. Діти мають відчувати, що у них є дитинство.”

Багато існує сьогодні в освіті різних методик, програм та новітніх технологій, говорять у школі-інтернаті. Відсутнє лише одне — технологія заміни матері та батька. Тому усі мешканці інтернату ставлять собі за мету, не дивлячись ні на що, бути родиною, жити та працювати разом.

Жанна Громніцька заступник директора з навчально-виховної роботи: “Ви знаєте, школа-інтернат сьогодні — це складний багатофункціональний організм. У ньому буває все: ми тут навчаємося і граємося, малюємо і співаємо, танцюємо і закохуємося. Ми б’ємося, сваримося, миримося... Дуже важко буває, буває дуже весело. Але ніколи не буває сумно та нецікаво.”

Мабуть, не було на святі педагога, який спостерігаючи за дітьми, що раз за разом піднімалися на сцену, не бажав би одного — побачити їх справжніми людьми. Учні, здається, знають та цінують це.

Олександр Черниш випускник Бердичівської спеціалізованої ЗОШ-інтернату: “Ця школа була для мене домівкою, нею і залишиться. Я прожив тут усе дитинство і пам’ятатиму цей заклад завжди. Думаю, що навички, які я тут отримав, будуть належним чином використані мною у подальшому житті.”

Багато пісень лунало на святі, багато щирих промов. У школі-інтернаті є кого відзначати, вважають вчителі. І ця церемонія — не остання. Та найголовнішою відзнакою для усіх, впевнені у закладі, стане час, коли його вихованці навчаться жити. Жити по-людські.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0