Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській школі-інтернаті відсвяткували День закладу

Time Додано: четвер, 02 жовт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

10 яєць, 40 г. борошна, 100 — згущеного молока, 55 г. жарених горіхів та 200 — вершкового масла. Таким чином учні 3-го класу Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату вивчали математику. Разом із тим дізналися рецепт торту. Торт непростий: його назва співпадає із назвою їхнього навчального закладу - “Софія”. На прикладі казки “Про двох цапків” уважними, розумними, організованими та кмітливими вчилися бути першокласники. Якщо опанувати нехитрі, але й водночас непрості правила уважно слухати, розумно запитувати та спокійно відповідати, пояснювала вчителька, то станеш мудрим, як Софія — покровителька закладу.

У Бердичівській школі-інтернаті відсвяткували День закладу

Світлана Тарасюк вчителька молодших класів: “Софія — ім’я древнє, з грецької означає “добра, мудра”. Тому сьогодні свій урок я присвятила поняттям “добра” та “зла”. Разом із дітьми ми подорожували до країн із цими назвами. Я хотіла навчити їх одному — як у своєму житті вони ставитимуться до людей, так і люди ставитимуться до них.”

30-го вересня всі уроки у школі-інтернаті відкриті. В день, коли із трьома мученицями Вірою, Надією та Любов’ю вшановували пам’ять їхньої матері Софії, там святкували День закладу. У цей день на урочисту лінійку до вихованців та вчителів школи завітали гості. Усіх їх — працівників виконкому, священнослужителів, меценатів та спонсорів — в інтернаті вважають родичами, адже у цих стінах вони не вперше, і постійно надають як моральну, так і матеріальну підтримку.

Олексій Бортник начальник служби у справах дітей: “Дуже приємно чути слова про те, що школа стала для вас батьківською домівкою, школою доброти... Всі ви — з різних населених пунктів, виховувалися у різних сім’ях, але вас об’єднав цей заклад.”

Тамара Ковалик начальник відділу молодіжної та сімейної політики: “Хто бореться, той може програти, хто не бореться — програє завжди. Від усієї душі ми вам бажаємо боротися у цьому житті. За свої успіхи, за своє здоров’я, за своє щастя.”

Їхня Софія — багатодітна, кажуть у школі-інтернаті, під її покровительством 185 дітей, які потребують особливої уваги та турботи, адже саме віри, надії та любові не вистачало їм впродовж такого невеликого, але такого непростого життя. Сьогодні усіх цих хлопчиків та дівчаток дорослі намагаються зробити членами великої і дружньої родини та справжніми особистостями із почуттям власної гідності. Адже “Софія”, зі слів викладачів, це не тільки ім’я, а й абревіатура. “Сучасна Освіта Формує Ініціативне “Я” .

Лариса Тарнопольська директор загальноосвітньої школи-інтернату “Софія”: “Сьогоднішнє свято підводить підсумки тієї роботи, яку наші вчителі проводили протягом року з метою формування в наших дітях самих прекрасних якостей. Ми намагалися, щоб поруч із дітьми крокували поруч віра у красиве, у добро, надія на плідну співпрацю у стінах школи, любов до людини, до школи, до України.”

Поки проходила урочиста лінійка, у їдальні готувалися до святкового обіду. Після цього на учасників заходу чекало багато цікавого: виставка творчих робіт, екскурсія до кімнати “Берегиня”, малі олімпійські ігри та подорож до світу казок Василя Сухомлинського під назвою “Людина починається з добра”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0