Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській школі-інтернаті агітбригада з медколеджу пропагувала здоровий образ життя

Time Додано: четвер, 09 квіт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Здоров’я — це не тільки збалансоване харчування і відсутність шкідливих звичок... Бути здоровими допомагають гарний настрій, гумор та відпочинок. Це твердження відстоюють студентки Бердичівського медичного коледжу-члени агітбригади «За здоровий спосіб життя». Цього разу об’єктами своєї агітації майбутні медики обрали учнів ЗОШ-інтернату.

У Бердичівській школі-інтернаті агітбригада з медколеджу пропагувала здоровий образ життя

Світлана Слободіна, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Ми вже не вперше тут виступаємо, і надіємося, що не востаннє. Нас бачили на «Гуморині», у будівельному ліцеї, в інших закладах... Як ми утворилися? У нас в коледжі проводився конкурс «Краща за фахом», ми у ньому представляли одну з груп підтримки. Конкурс пройшов, а наша команда залишилася...»

В їхніх душах назавжди оселилися весна й клятва Гіппократа. Дівчата не приховують, що полюбляють короткі спідниці, модні зачіски і яскраві манікюри. А ще вони вміють робити перев’язки й уколи, вимірювати тиск, ставити крапельниці. Учням школи агітатори бажали не хворіти, не піддаватися хандрі. А що може краще допомогти у цьому, як не сміх та фахівці з гумору — учасники команди «Медсестричка»? Дівчата запросили школярів у світ майбутнього. Медичні працівники там з легкістю лікують пацієнтів з Марсу та Плутону однією лише посмішкою та дотиком. У майбутньому немає наркоманів, усі обожнюють одне одному робити подарунки, і роблять це настільки часто, що медики вимушені замість наркологічних диспансерів створювати антиподарункові.

Не менш дієвими, ніж гумор у покращенні настрою, а отже і здоров’я, є пісня. Якщо ж до того вона жартівлива, впевнені студентки, то людина, яка її прослухала, буде жити довго й щасливо.

Юлія Герасимюк, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Не знаю, чи дійсно те, що ми робимо, допоможе цим дітям, але я по-справжньому вірю, що сміх та гарний настрій — це те, що їм треба. Головне — віра... Ми всі маємо вірити у добре.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0