Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській школі-інтернаті агітбригада з медколеджу пропагувала здоровий образ життя

Time Додано: четвер, 09 квіт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Здоров’я — це не тільки збалансоване харчування і відсутність шкідливих звичок... Бути здоровими допомагають гарний настрій, гумор та відпочинок. Це твердження відстоюють студентки Бердичівського медичного коледжу-члени агітбригади «За здоровий спосіб життя». Цього разу об’єктами своєї агітації майбутні медики обрали учнів ЗОШ-інтернату.

У Бердичівській школі-інтернаті агітбригада з медколеджу пропагувала здоровий образ життя

Світлана Слободіна, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Ми вже не вперше тут виступаємо, і надіємося, що не востаннє. Нас бачили на «Гуморині», у будівельному ліцеї, в інших закладах... Як ми утворилися? У нас в коледжі проводився конкурс «Краща за фахом», ми у ньому представляли одну з груп підтримки. Конкурс пройшов, а наша команда залишилася...»

В їхніх душах назавжди оселилися весна й клятва Гіппократа. Дівчата не приховують, що полюбляють короткі спідниці, модні зачіски і яскраві манікюри. А ще вони вміють робити перев’язки й уколи, вимірювати тиск, ставити крапельниці. Учням школи агітатори бажали не хворіти, не піддаватися хандрі. А що може краще допомогти у цьому, як не сміх та фахівці з гумору — учасники команди «Медсестричка»? Дівчата запросили школярів у світ майбутнього. Медичні працівники там з легкістю лікують пацієнтів з Марсу та Плутону однією лише посмішкою та дотиком. У майбутньому немає наркоманів, усі обожнюють одне одному робити подарунки, і роблять це настільки часто, що медики вимушені замість наркологічних диспансерів створювати антиподарункові.

Не менш дієвими, ніж гумор у покращенні настрою, а отже і здоров’я, є пісня. Якщо ж до того вона жартівлива, впевнені студентки, то людина, яка її прослухала, буде жити довго й щасливо.

Юлія Герасимюк, студентка Бердичівського медичного коледжу: «Не знаю, чи дійсно те, що ми робимо, допоможе цим дітям, але я по-справжньому вірю, що сміх та гарний настрій — це те, що їм треба. Головне — віра... Ми всі маємо вірити у добре.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0