Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівській музичній школі — подвійне свято

Time Додано: п'ятниця, 01 жовт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У бердичівській музичній школі — подвійне свято. Свято перше — професійне — Всесвітній день музики. Свято друге — це ось ці дітлахи, які всього місяць навчаються у “музикалці” і вперше вийшли на її сцену. Традиційний День першокласника зібрав у закладі усіх, хто починає нерівно дихати при слові “музика”. Для когось із маленьких виконавців нинішній день стане першим кроком до своєї професії, впевнені керівники міста і школи, і приємно, що крок цей вони зроблять саме у цих стінах.

У бердичівській музичній школі — подвійне свято

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Музика і пісні у виконанні бердичівлян лунають усім світом, а не лише у місті, області та країні. Приємно те, що багато з цих виконавців є вихованцями наших закладів — музичної школи, міського Палацу культури... Добре також є те, що у Бердичеві є нині можливість реалізації молоддю своїх творчих здібностей.”

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “Ви вступили, зробили перші кроки у світ прекрасного, ви почали знайомитися зі світом музики. То сумуєте, то радієте, то замислюєтеся... Музика, як ніщо інше, діє на наші емоції, а емоції — то чарівні тонкі струни нашої душі.”

67 “першачків” пішли цього року до музичної школи. Власне, вступити сюди, кажуть вчителі, бажало вдвічі більше, та нелегкий конкурс пройшли найталановитіші. Найзавзятіші та найвідданіші робитимуть з бердичівських іринок, анюток та петриків королев та королів нотного стану.

Антоніна Круковська, викладач музично-теоретичних дисциплін: “Ми з кожним роком знаходимо нові ідеї, намагаючись навчати так, як не навчали у попередні роки. Хочеться знайти щось особливе. Ми хочемо прийти до того, аби людський талант згодом проявився. Музичність, зацікавленість музикою — все це ми розвиваємо обов’язково.”

Прем’єра сезону! Лише у Бердичеві і далеко не в останнє! Спеціально для першачків! Підкорювачі американських прерій, відчайдушний ковбойський секстет, який у перервах між виконанням джазових бойовиків перетворюється на звичайних викладачів музики... Сьогодні учасники ансамблю “Діксіленд” є прикладом для першокласників, завтра ті стануть їхніми колегами. Поки що все чудово й заманливо. І лише один директор знає, що все так і залишиться при одній умові. Умова ця — гідне фінансування.

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “Воно вираховується з кількості населення, тому з року в рік його вистачає на 9-10 місяців. Але, бачите, школа існує. Вона — єдина в області, яка не втратила контингент учнів, в той час коли інші згубили 50-70%. Усім цим ми завдячуємо територіальній громаді, очолюваній міським головою Василем Мазуром. Додаткове фінансування ми завжди отримуємо і тому живемо повноцінним життям.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0