Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівській музичній школі — подвійне свято

Time Додано: п'ятниця, 01 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У бердичівській музичній школі — подвійне свято. Свято перше — професійне — Всесвітній день музики. Свято друге — це ось ці дітлахи, які всього місяць навчаються у “музикалці” і вперше вийшли на її сцену. Традиційний День першокласника зібрав у закладі усіх, хто починає нерівно дихати при слові “музика”. Для когось із маленьких виконавців нинішній день стане першим кроком до своєї професії, впевнені керівники міста і школи, і приємно, що крок цей вони зроблять саме у цих стінах.

У бердичівській музичній школі — подвійне свято

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Музика і пісні у виконанні бердичівлян лунають усім світом, а не лише у місті, області та країні. Приємно те, що багато з цих виконавців є вихованцями наших закладів — музичної школи, міського Палацу культури... Добре також є те, що у Бердичеві є нині можливість реалізації молоддю своїх творчих здібностей.”

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “Ви вступили, зробили перші кроки у світ прекрасного, ви почали знайомитися зі світом музики. То сумуєте, то радієте, то замислюєтеся... Музика, як ніщо інше, діє на наші емоції, а емоції — то чарівні тонкі струни нашої душі.”

67 “першачків” пішли цього року до музичної школи. Власне, вступити сюди, кажуть вчителі, бажало вдвічі більше, та нелегкий конкурс пройшли найталановитіші. Найзавзятіші та найвідданіші робитимуть з бердичівських іринок, анюток та петриків королев та королів нотного стану.

Антоніна Круковська, викладач музично-теоретичних дисциплін: “Ми з кожним роком знаходимо нові ідеї, намагаючись навчати так, як не навчали у попередні роки. Хочеться знайти щось особливе. Ми хочемо прийти до того, аби людський талант згодом проявився. Музичність, зацікавленість музикою — все це ми розвиваємо обов’язково.”

Прем’єра сезону! Лише у Бердичеві і далеко не в останнє! Спеціально для першачків! Підкорювачі американських прерій, відчайдушний ковбойський секстет, який у перервах між виконанням джазових бойовиків перетворюється на звичайних викладачів музики... Сьогодні учасники ансамблю “Діксіленд” є прикладом для першокласників, завтра ті стануть їхніми колегами. Поки що все чудово й заманливо. І лише один директор знає, що все так і залишиться при одній умові. Умова ця — гідне фінансування.

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “Воно вираховується з кількості населення, тому з року в рік його вистачає на 9-10 місяців. Але, бачите, школа існує. Вона — єдина в області, яка не втратила контингент учнів, в той час коли інші згубили 50-70%. Усім цим ми завдячуємо територіальній громаді, очолюваній міським головою Василем Мазуром. Додаткове фінансування ми завжди отримуємо і тому живемо повноцінним життям.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0