Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівській музичній школі — подвійне свято

Time Додано: п'ятниця, 01 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У бердичівській музичній школі — подвійне свято. Свято перше — професійне — Всесвітній день музики. Свято друге — це ось ці дітлахи, які всього місяць навчаються у “музикалці” і вперше вийшли на її сцену. Традиційний День першокласника зібрав у закладі усіх, хто починає нерівно дихати при слові “музика”. Для когось із маленьких виконавців нинішній день стане першим кроком до своєї професії, впевнені керівники міста і школи, і приємно, що крок цей вони зроблять саме у цих стінах.

У бердичівській музичній школі — подвійне свято

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: “Музика і пісні у виконанні бердичівлян лунають усім світом, а не лише у місті, області та країні. Приємно те, що багато з цих виконавців є вихованцями наших закладів — музичної школи, міського Палацу культури... Добре також є те, що у Бердичеві є нині можливість реалізації молоддю своїх творчих здібностей.”

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “Ви вступили, зробили перші кроки у світ прекрасного, ви почали знайомитися зі світом музики. То сумуєте, то радієте, то замислюєтеся... Музика, як ніщо інше, діє на наші емоції, а емоції — то чарівні тонкі струни нашої душі.”

67 “першачків” пішли цього року до музичної школи. Власне, вступити сюди, кажуть вчителі, бажало вдвічі більше, та нелегкий конкурс пройшли найталановитіші. Найзавзятіші та найвідданіші робитимуть з бердичівських іринок, анюток та петриків королев та королів нотного стану.

Антоніна Круковська, викладач музично-теоретичних дисциплін: “Ми з кожним роком знаходимо нові ідеї, намагаючись навчати так, як не навчали у попередні роки. Хочеться знайти щось особливе. Ми хочемо прийти до того, аби людський талант згодом проявився. Музичність, зацікавленість музикою — все це ми розвиваємо обов’язково.”

Прем’єра сезону! Лише у Бердичеві і далеко не в останнє! Спеціально для першачків! Підкорювачі американських прерій, відчайдушний ковбойський секстет, який у перервах між виконанням джазових бойовиків перетворюється на звичайних викладачів музики... Сьогодні учасники ансамблю “Діксіленд” є прикладом для першокласників, завтра ті стануть їхніми колегами. Поки що все чудово й заманливо. І лише один директор знає, що все так і залишиться при одній умові. Умова ця — гідне фінансування.

Валерій Редчиць, директор Бердичівської музичної школи: “Воно вираховується з кількості населення, тому з року в рік його вистачає на 9-10 місяців. Але, бачите, школа існує. Вона — єдина в області, яка не втратила контингент учнів, в той час коли інші згубили 50-70%. Усім цим ми завдячуємо територіальній громаді, очолюваній міським головою Василем Мазуром. Додаткове фінансування ми завжди отримуємо і тому живемо повноцінним життям.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0