Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській міськрайонній організації ТСОУ готуються до звітно-виборчої конференції

Time Додано: субота, 28 лист. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Яким чином її проводитимуть та про що говоритимуть, керівники міськрайонної і первинних організацій вирішували на пленумі Бердичівського осередку ТСОУ. Головне, чим займаються тут, це намагання виховати молодь патріотами й справжніми захисниками Батьківщини. Роботою організації у цьому напрямку її очільник Олександр Федорчук задоволений. Традиційні місячники оборонно-масової роботи, говорить він, виконують свою місію: нагадують молоді про події минулих років та виховують пошану до старшого покоління. Фізично здоровими юнаків та дівчат покликані зробити змагання з воєнізованого кросу та зі стрільби. Результат від проведення цих заходів, каже Олександр Федорчук, не змушує на себе довго чекати. І є спільною заслугою усіх членів товариства.

У Бердичівській міськрайонній організації ТСОУ готуються до звітно-виборчої конференції

Олександр Федорчук, голова Бердичівського міськрайонної організації ТСОУ: “Вважаю, що за останні роки робота у напрямку військово-патріотичного виховання молоді хоч і не дуже значно, але все ж таки пожвавішала — і у місті, і у районі. Приємно, що у своїй роботі ми відчуваємо постійну підтримку міської й районної влади та від голів первинних організацій... Негативом вважаю те, що ці заходи не набули масовості. Немає зацікавленості. Але ж патріотичне виховання — дуже важливий напрямок: за його відсутності майбутнє України під питанням.”

Доповідь Олександра Федорчука доповнили й представники активу товариства. Разом із пропозиціями та рекомендаціями щодо проведення майбутньої конференції, з їхніх вуст прозвучала схвальна оцінка роботи міськрайонного осередку ТСОУ. Відзначення Днів Перемоги та ЗСУ, зустрічі з ветеранами, різноманітні екскурсії, Дні відкритих дверей у військовій частині і навчальних закладах та багато інших заходів спонукають молодь до замислення над тим, що являє собою справжній патріотизм.

Роботою Бердичівського підрозділу задоволені і в області. Називають його не одним з кращих, а найкращим. Продуктивною обласне керівництво назвало й роботу спортивно-технічного клубу та Бердичівської автошколи, що працюють на госпрохзрахунку.

Валентина Люлька, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Непогані показники з доходу й прибутку мають як школа, так і клуб. Ці кошти використовуються для роботи з молоддю у напрямку патріотичного виховання. Голова Бердичівської МРО ТСОУ — розумна й грамотна людина, яка знайшла себе у цій діяльності. Житомирська обласна організація ТСОУ завжди гідно оцінює роботу бердичівського підрозділу. Саме до вашого міста ми привозимо представників інших осередків зі всієї області.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0