Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській міськрайонній організації ТСОУ готуються до звітно-виборчої конференції

Time Додано: субота, 28 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Яким чином її проводитимуть та про що говоритимуть, керівники міськрайонної і первинних організацій вирішували на пленумі Бердичівського осередку ТСОУ. Головне, чим займаються тут, це намагання виховати молодь патріотами й справжніми захисниками Батьківщини. Роботою організації у цьому напрямку її очільник Олександр Федорчук задоволений. Традиційні місячники оборонно-масової роботи, говорить він, виконують свою місію: нагадують молоді про події минулих років та виховують пошану до старшого покоління. Фізично здоровими юнаків та дівчат покликані зробити змагання з воєнізованого кросу та зі стрільби. Результат від проведення цих заходів, каже Олександр Федорчук, не змушує на себе довго чекати. І є спільною заслугою усіх членів товариства.

У Бердичівській міськрайонній організації ТСОУ готуються до звітно-виборчої конференції

Олександр Федорчук, голова Бердичівського міськрайонної організації ТСОУ: “Вважаю, що за останні роки робота у напрямку військово-патріотичного виховання молоді хоч і не дуже значно, але все ж таки пожвавішала — і у місті, і у районі. Приємно, що у своїй роботі ми відчуваємо постійну підтримку міської й районної влади та від голів первинних організацій... Негативом вважаю те, що ці заходи не набули масовості. Немає зацікавленості. Але ж патріотичне виховання — дуже важливий напрямок: за його відсутності майбутнє України під питанням.”

Доповідь Олександра Федорчука доповнили й представники активу товариства. Разом із пропозиціями та рекомендаціями щодо проведення майбутньої конференції, з їхніх вуст прозвучала схвальна оцінка роботи міськрайонного осередку ТСОУ. Відзначення Днів Перемоги та ЗСУ, зустрічі з ветеранами, різноманітні екскурсії, Дні відкритих дверей у військовій частині і навчальних закладах та багато інших заходів спонукають молодь до замислення над тим, що являє собою справжній патріотизм.

Роботою Бердичівського підрозділу задоволені і в області. Називають його не одним з кращих, а найкращим. Продуктивною обласне керівництво назвало й роботу спортивно-технічного клубу та Бердичівської автошколи, що працюють на госпрохзрахунку.

Валентина Люлька, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Непогані показники з доходу й прибутку мають як школа, так і клуб. Ці кошти використовуються для роботи з молоддю у напрямку патріотичного виховання. Голова Бердичівської МРО ТСОУ — розумна й грамотна людина, яка знайшла себе у цій діяльності. Житомирська обласна організація ТСОУ завжди гідно оцінює роботу бердичівського підрозділу. Саме до вашого міста ми привозимо представників інших осередків зі всієї області.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0