Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській міськрайонній організації ТСОУ готуються до звітно-виборчої конференції

Time Додано: субота, 28 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Яким чином її проводитимуть та про що говоритимуть, керівники міськрайонної і первинних організацій вирішували на пленумі Бердичівського осередку ТСОУ. Головне, чим займаються тут, це намагання виховати молодь патріотами й справжніми захисниками Батьківщини. Роботою організації у цьому напрямку її очільник Олександр Федорчук задоволений. Традиційні місячники оборонно-масової роботи, говорить він, виконують свою місію: нагадують молоді про події минулих років та виховують пошану до старшого покоління. Фізично здоровими юнаків та дівчат покликані зробити змагання з воєнізованого кросу та зі стрільби. Результат від проведення цих заходів, каже Олександр Федорчук, не змушує на себе довго чекати. І є спільною заслугою усіх членів товариства.

У Бердичівській міськрайонній організації ТСОУ готуються до звітно-виборчої конференції

Олександр Федорчук, голова Бердичівського міськрайонної організації ТСОУ: “Вважаю, що за останні роки робота у напрямку військово-патріотичного виховання молоді хоч і не дуже значно, але все ж таки пожвавішала — і у місті, і у районі. Приємно, що у своїй роботі ми відчуваємо постійну підтримку міської й районної влади та від голів первинних організацій... Негативом вважаю те, що ці заходи не набули масовості. Немає зацікавленості. Але ж патріотичне виховання — дуже важливий напрямок: за його відсутності майбутнє України під питанням.”

Доповідь Олександра Федорчука доповнили й представники активу товариства. Разом із пропозиціями та рекомендаціями щодо проведення майбутньої конференції, з їхніх вуст прозвучала схвальна оцінка роботи міськрайонного осередку ТСОУ. Відзначення Днів Перемоги та ЗСУ, зустрічі з ветеранами, різноманітні екскурсії, Дні відкритих дверей у військовій частині і навчальних закладах та багато інших заходів спонукають молодь до замислення над тим, що являє собою справжній патріотизм.

Роботою Бердичівського підрозділу задоволені і в області. Називають його не одним з кращих, а найкращим. Продуктивною обласне керівництво назвало й роботу спортивно-технічного клубу та Бердичівської автошколи, що працюють на госпрохзрахунку.

Валентина Люлька, заст. голови Житомирської обласної організації ТСОУ: “Непогані показники з доходу й прибутку мають як школа, так і клуб. Ці кошти використовуються для роботи з молоддю у напрямку патріотичного виховання. Голова Бердичівської МРО ТСОУ — розумна й грамотна людина, яка знайшла себе у цій діяльності. Житомирська обласна організація ТСОУ завжди гідно оцінює роботу бердичівського підрозділу. Саме до вашого міста ми привозимо представників інших осередків зі всієї області.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0