Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській лікарні розпочали тестування методом ІФА

Time Додано: п'ятниця, 10 лип. 2020, 15:34 ( 29 дн. назад )

В клініко-діагностичній лабораторії міської лікарні ефективно проводять імунологічні дослідження, завдяки сучасному обладнанню їх нині вдається провести вчасно й оперативно усім медпрацівникам, а також хворим, у яких підозрюють коронавірус та й усім, хто бажає перевірити власне здоров’я.

У Бердичівській лікарні розпочали тестування методом ІФА

Нове обладнання, імуноферментний аналізатор, для лікарні придбали за кошт підприємців, а документи ( пам’ятаєте?) вручили у день професійного свята лікарів.

Днями перший заступник міського голови Роман Левицький та головний лікар Лариса Бабікова перевірили особисто, як вправляються фахівці діагностичної лабораторії, працюючи на сучасному обладнанні. Так, від початку червня тут провели 1918 досліджень, усі позитивні проби відправляють до обласної лабораторії на підтвердження.

Насьогодні у міській лікарні, інфекційному її відділенні, знаходиться 4-ро пацієнтів із підтвердженим діагнозом Covid-19: 2-є з Ружинського району, один із Гришковець і ще один – житель Бердичева. В усіх, каже лікар, стан середньої важкості. Щоденно вірусологічна лабораторія проводить до 80-ти досліджень аналізів, тільки після їх проведення пацієнтів розташовують у ті чи інші відділення. Орієнтовна вартість новопридбаного обладнання – 280 тис. грн. Для проведення досліджень потрібно закупляти спеціальні пластини тощо, а тому й діагностика не для усіх безкоштовна.

На сьогодні, зазначає Лариса Бабікова, для боротьби із Covid-19 лікарня забезпечена усіма необхідними засобами на кілька тижнів, хоч, звісно, ніхто не знає, що чекає попереду. Під час цієї ж зустрічі було обговорено й наступні етапи співпраці й допомоги лікарні.

Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського

Chatbubbles Коментарів: 0