Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі влаштували чемпіонат із вільної боротьби

Time Додано: четвер, 03 січ. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Помірятися силами зібралися вихованці Бердичівської ДЮСШ на чемпіонаті з вільної боротьби. За титул переможця у різних вагових категоріях змагалися кілька десятків учасників. Із початком чемпіонату спортсменів привітав директор спортивної школи Микола Паламарчук.

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі влаштували чемпіонат із вільної боротьби

Микола Паламарчук директор Бердичівської ДЮСШ: “У Бердичеві вільна боротьба була завжди традиційно сильним видом спорту. Ще при Радянському Союзі у нас були майстри та кандидати у майстри спорту. Сьогодні серед наших учнів є чемпіон України..., який 10 років виховувався тренером-викладачем Юрієм Горленком. І серед дівчат є чемпіони області. Ми сподіваємося, що вільна боротьба у нашому місті буде розвиватися і далі, і будуть серед наших вихованців чемпіони України та кандидати до збірної України. ”

Змагання судила авторитетна колегія на чолі із тренером Юрієм Горленком, який виховав не одне покоління спортсменів. Одним із них є Володимир Гурський. За словами Володимира, боротьба – найкращий вид спорту, що виховує у дітях чимало позитивних якостей.

Володимир Гурський колишній тренер із вільної боротьби: “У них есть шанс реализоваться, реализовать свои возможности, свои способности в этом виде спорта. Хотелось бы, чтобы нашлись люди, которым нравится борьба и которые могли хоть как-то финансировать этот вид спорта, чтобы наши дети могли бы ездить на соревнования... и показывать те результаты, на которые они способны. Все они – талантливы и прекрасны... Сколько добра и тепла в этом. Борьба – это класс !”

У вільній боротьбі, на відміну від боротьби класичної, дозволені усі прийоми, окрім больових. Хлопці і дівчата демонстрували захвати, підсічки та кидки. Одним із фаворитів змагань був Геннадій Шлапак. У ДЮСШ він має статус заслуженого ветерана. Участь у чемпіонаті, за його словами, бере заради задоволення.

Геннадій Шлапак вихованець Бердичівської ДЮСШ: “Вольной борьбой я занимаюсь лет с 6-ти. Вообще, занимался то борьбой, то плаваньем. Борьба нравится тем, что это контактный вид спорта, силовой, скоростной... А сегодня, я думаю, выступил, как для пенсионера, нормально...”

Нарівні із хлопцями у школі тренуються і дівчата. Однією із перспективних спортсменок тренери закладу вважають Марину Граур.

Марина Граур вихованка Бердичівської ДЮСШ:“Цим видом спорту я займаюся 7 років. До нього мене привело те, що мені подобається фізичне виховання та усе спортивне. Зраз я навчаюся на 1-му курсі коледжу, у мене поки все нормально, я – чемпіон області...”

Особливу цікавість викликав у глядачів поєдинок між Мариною Граур та Марією Ісаєвою. Боротьба на килимі точилася не на жарт, у перервах тренери вносили корективи у дії своїх учениць. За рішенням суддів технічну перемогу було присуджено Марії Ісаєвій. Переможцями у вагових категоріях від 25 до 42-х кілограмів стали Карина Фролова, Ілля Рус, Сергій Перепечай, Андрій Грицкевич, Андрій Мазур, Богдан Гнесь та Костянтин Лежнюк . Золоті медалі у ваговій категорії від 46 до 85-ти кілограмів отримали Марія Ісаєва, Армен Мардоянц, Денис Корнійчук, Максим Слободенюк, Геннадій Шлапак та Віталій Климчук. Чималу роль у їхньому подальшому професійному зростанні відіграватиме тренер-вихователь спортивної школи Віктор Рус. За словами присутніх на чемпіонаті, із приходом до закладу цього молодого та амбітного тренера, розвиток вільної боротьби у місті отримає “друге дихання”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: