Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі влаштували чемпіонат із вільної боротьби

Time Додано: четвер, 03 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

Помірятися силами зібралися вихованці Бердичівської ДЮСШ на чемпіонаті з вільної боротьби. За титул переможця у різних вагових категоріях змагалися кілька десятків учасників. Із початком чемпіонату спортсменів привітав директор спортивної школи Микола Паламарчук.

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі влаштували чемпіонат із вільної боротьби

Микола Паламарчук директор Бердичівської ДЮСШ: “У Бердичеві вільна боротьба була завжди традиційно сильним видом спорту. Ще при Радянському Союзі у нас були майстри та кандидати у майстри спорту. Сьогодні серед наших учнів є чемпіон України..., який 10 років виховувався тренером-викладачем Юрієм Горленком. І серед дівчат є чемпіони області. Ми сподіваємося, що вільна боротьба у нашому місті буде розвиватися і далі, і будуть серед наших вихованців чемпіони України та кандидати до збірної України. ”

Змагання судила авторитетна колегія на чолі із тренером Юрієм Горленком, який виховав не одне покоління спортсменів. Одним із них є Володимир Гурський. За словами Володимира, боротьба – найкращий вид спорту, що виховує у дітях чимало позитивних якостей.

Володимир Гурський колишній тренер із вільної боротьби: “У них есть шанс реализоваться, реализовать свои возможности, свои способности в этом виде спорта. Хотелось бы, чтобы нашлись люди, которым нравится борьба и которые могли хоть как-то финансировать этот вид спорта, чтобы наши дети могли бы ездить на соревнования... и показывать те результаты, на которые они способны. Все они – талантливы и прекрасны... Сколько добра и тепла в этом. Борьба – это класс !”

У вільній боротьбі, на відміну від боротьби класичної, дозволені усі прийоми, окрім больових. Хлопці і дівчата демонстрували захвати, підсічки та кидки. Одним із фаворитів змагань був Геннадій Шлапак. У ДЮСШ він має статус заслуженого ветерана. Участь у чемпіонаті, за його словами, бере заради задоволення.

Геннадій Шлапак вихованець Бердичівської ДЮСШ: “Вольной борьбой я занимаюсь лет с 6-ти. Вообще, занимался то борьбой, то плаваньем. Борьба нравится тем, что это контактный вид спорта, силовой, скоростной... А сегодня, я думаю, выступил, как для пенсионера, нормально...”

Нарівні із хлопцями у школі тренуються і дівчата. Однією із перспективних спортсменок тренери закладу вважають Марину Граур.

Марина Граур вихованка Бердичівської ДЮСШ:“Цим видом спорту я займаюся 7 років. До нього мене привело те, що мені подобається фізичне виховання та усе спортивне. Зраз я навчаюся на 1-му курсі коледжу, у мене поки все нормально, я – чемпіон області...”

Особливу цікавість викликав у глядачів поєдинок між Мариною Граур та Марією Ісаєвою. Боротьба на килимі точилася не на жарт, у перервах тренери вносили корективи у дії своїх учениць. За рішенням суддів технічну перемогу було присуджено Марії Ісаєвій. Переможцями у вагових категоріях від 25 до 42-х кілограмів стали Карина Фролова, Ілля Рус, Сергій Перепечай, Андрій Грицкевич, Андрій Мазур, Богдан Гнесь та Костянтин Лежнюк . Золоті медалі у ваговій категорії від 46 до 85-ти кілограмів отримали Марія Ісаєва, Армен Мардоянц, Денис Корнійчук, Максим Слободенюк, Геннадій Шлапак та Віталій Климчук. Чималу роль у їхньому подальшому професійному зростанні відіграватиме тренер-вихователь спортивної школи Віктор Рус. За словами присутніх на чемпіонаті, із приходом до закладу цього молодого та амбітного тренера, розвиток вільної боротьби у місті отримає “друге дихання”.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0