Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівській дитячій бібліотеці відновив свою роботу ляльковий театр

Time Додано: середа, 09 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Дружня й весела компанія казкових персонажів поселиться віднині у тітки Дарини — берегині казкового господарства, що розташоване у дитячій бібліотеці. Поросятко, Зайчик, Лисичка і решта звірят — мешканці лялькового театру, роботу якого вирішили відновити фахівці бібліотечної справи. Чому відновити? Тому що театр тут вже колись існував, а все нове, нагадує тітка Дарина, це — добре забуте старе.

У бердичівській дитячій бібліотеці відновив свою роботу ляльковий театр

Алла Печковська, бібліотекар читальної зали дитячої бібліотеки: “Коли ми одного разу у бібліотеці перебирали старі речі, то знайшли ящик зі старими ляльками з забутого лялькового театру. Ми так зраділи цій знахідці: вдягнули їх і зрозуміли, що не вистачає нам лялькового театру. Виходить так, що ми шкодуємо за чимось давнім і хочемо водночас внести нотку творчості у свою роботу. Діти, до речі, також люблять те, чим цікавились ще їхні батьки...”

Усім хороше у казковому містечку, одне лиш погано: неосвічених і неохайних у ньому не поважають. Не спробувавши на смак граніт шкільної науки і до того ж із замурзаною фізіономією, не принесеш ти користі суспільству, тверді у своєму переконанні мешканці театру, тож Поросяткові, який не дружить ані з першим, ані з другим, шлях один — через ванну кімнату до школи.

Не хоче Поросятко вчитися... Хворіє, каже, ні ногою тобі поворухнути, ні рукою, де вже там олівця у неї взяти. Кинулись, було усі його жаліти, та балакуча ворона на усе господарство казкове роздзвонила причину тієї “хвороби”.

Якби не батьки, вчителі й добрі друзі, не бути Поросятку у ляльковому театрі. Але з їхньою допомогою знайшов він у собі сили і до навчання, і до слідкування за особистою гігієною. Пройшов час... Вчиться він нині у другому класі, отримує лише хороші оцінки. Як ото глядачі — учні НВК “Школи-дитсадка № 3”.

Евеліна Шпортун, учениця НВК “Школи-дитсадка № 3”: “Дуже хочеться подякувати своєму вчителеві Н. О. Ткачук: вона навчила мене писати, читати, поважати інших. Коли я прийшла до школи, то була схожа на того Поросятка, а сьогодні я інакша.”

Денис Заставний, учень НВК “Школи-дитсадка № 3”: “Із сьогоднішньої вистави я дізнався, що потрібно бути добрим, хорошим, отримувати одні 12-ки, писати гарно, не бути брудним, а бути щедрим і щасливим. Мені сподобалися усі герої цієї вистави. Потрібно бути не поросятком, а чемною дитиною.”

У театрі дітям сподобалось... От би, кажуть, самим спробувати Поросятком чи Вороною покерувати. Ну що ж, це, виявляється, цілком можливо... Якщо у глядачеві не буде нестачі, обіцяють бібліотекарі, доведеться вчити молодь саму вправлятися з ляльками. А це значить, що поруч із так би мовити “дорослим”, з’явиться у бібліотеці ще й “дитячий” ляльковий театр. А чому б і ні?

Алла Печковська, бібліотекар читальної зали дитячої бібліотеки: “Неправда, що у нас все забрали комп’ютери й телевізори: наші діти люблять працювати і приходити до нас у бібліотеку. Сьогодні ми спостерігали з якою легкістю і відвертістю відгадували вони загадки... Наші діти гарні і хороші, і ми чекаємо на них на наших виставах. Докладемо усіх зусиль, аби ці дійства їм сподобались.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0