Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У бердичівській дитячій бібліотеці відновив свою роботу ляльковий театр

Time Додано: середа, 09 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Дружня й весела компанія казкових персонажів поселиться віднині у тітки Дарини — берегині казкового господарства, що розташоване у дитячій бібліотеці. Поросятко, Зайчик, Лисичка і решта звірят — мешканці лялькового театру, роботу якого вирішили відновити фахівці бібліотечної справи. Чому відновити? Тому що театр тут вже колись існував, а все нове, нагадує тітка Дарина, це — добре забуте старе.

У бердичівській дитячій бібліотеці відновив свою роботу ляльковий театр

Алла Печковська, бібліотекар читальної зали дитячої бібліотеки: “Коли ми одного разу у бібліотеці перебирали старі речі, то знайшли ящик зі старими ляльками з забутого лялькового театру. Ми так зраділи цій знахідці: вдягнули їх і зрозуміли, що не вистачає нам лялькового театру. Виходить так, що ми шкодуємо за чимось давнім і хочемо водночас внести нотку творчості у свою роботу. Діти, до речі, також люблять те, чим цікавились ще їхні батьки...”

Усім хороше у казковому містечку, одне лиш погано: неосвічених і неохайних у ньому не поважають. Не спробувавши на смак граніт шкільної науки і до того ж із замурзаною фізіономією, не принесеш ти користі суспільству, тверді у своєму переконанні мешканці театру, тож Поросяткові, який не дружить ані з першим, ані з другим, шлях один — через ванну кімнату до школи.

Не хоче Поросятко вчитися... Хворіє, каже, ні ногою тобі поворухнути, ні рукою, де вже там олівця у неї взяти. Кинулись, було усі його жаліти, та балакуча ворона на усе господарство казкове роздзвонила причину тієї “хвороби”.

Якби не батьки, вчителі й добрі друзі, не бути Поросятку у ляльковому театрі. Але з їхньою допомогою знайшов він у собі сили і до навчання, і до слідкування за особистою гігієною. Пройшов час... Вчиться він нині у другому класі, отримує лише хороші оцінки. Як ото глядачі — учні НВК “Школи-дитсадка № 3”.

Евеліна Шпортун, учениця НВК “Школи-дитсадка № 3”: “Дуже хочеться подякувати своєму вчителеві Н. О. Ткачук: вона навчила мене писати, читати, поважати інших. Коли я прийшла до школи, то була схожа на того Поросятка, а сьогодні я інакша.”

Денис Заставний, учень НВК “Школи-дитсадка № 3”: “Із сьогоднішньої вистави я дізнався, що потрібно бути добрим, хорошим, отримувати одні 12-ки, писати гарно, не бути брудним, а бути щедрим і щасливим. Мені сподобалися усі герої цієї вистави. Потрібно бути не поросятком, а чемною дитиною.”

У театрі дітям сподобалось... От би, кажуть, самим спробувати Поросятком чи Вороною покерувати. Ну що ж, це, виявляється, цілком можливо... Якщо у глядачеві не буде нестачі, обіцяють бібліотекарі, доведеться вчити молодь саму вправлятися з ляльками. А це значить, що поруч із так би мовити “дорослим”, з’явиться у бібліотеці ще й “дитячий” ляльковий театр. А чому б і ні?

Алла Печковська, бібліотекар читальної зали дитячої бібліотеки: “Неправда, що у нас все забрали комп’ютери й телевізори: наші діти люблять працювати і приходити до нас у бібліотеку. Сьогодні ми спостерігали з якою легкістю і відвертістю відгадували вони загадки... Наші діти гарні і хороші, і ми чекаємо на них на наших виставах. Докладемо усіх зусиль, аби ці дійства їм сподобались.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0