Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській 26-й артилерійській бригаді зустріли новий рік

Time Додано: вівторок, 01 груд. 2009, 06:00 ( майже 8 років назад )

Навчальний, 2010-й... Особливу увагу у частині приділяють як вивченню військових дисциплін, так і фізичній та бойовій підготовці, каже командир військової частини В’ячеслав Горбильов. У процесі навчання офіцери намагаються дати солдатам якомога більше нових знань, враховуючи ту матеріальну базу, що знаходиться у розпорядженні бригади.

У Бердичівській 26-й артилерійській бригаді зустріли новий рік

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Я хочу сказать, что благодаря требованиям сухопутных войск 8-го корпуса, мы до 2008 года создали такую материальную базу, которая обеспечивает с ограничением топлива, без выездов на полигон провести качественную подготовку офицеров, солдат и сержантов.»

Роман Страшевський, військовослужбовець 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «У 26-й артилерійській бригаді ми здобуваємо багато навичок у бойовій підготовці. Щомісяця ми виїжджаємо на полігон, де проводяться стрільби. Цього року ми брали участь у параді.»

Із новим навчальним роком військовослужбовців привітали офіцери та представники влади. Вони нагадали солдатам, що ті проходять строкову службу в одній з найкращих військових частин України. Одноголосно побажали бойового настрою, мужності та найголовніше — здоров’я.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Я переконаний, що цей навчальний рік дасть вам можливість стати кращими у збройних силах України. Не лише у сухопутних, а й в усіх інших. Бажаю вам добра, здоров’я та благополуччя.»

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Бажаю солдатам терпіння, адже важко звикнути до того, що відірвався від дому. Та я сподіваюся, що ми станемо для солдатів хорошою сім’єю.»

Нових дисциплін у навчальному році не передбачається, розповідає В’ячеслав Горбильов. До вже відомих предметів додадуть щось цікаве та оригінальне. Як і завжди, велику увагу приділятимуть нещодавнім призовникам, які ще не встигли досить добре адаптуватися до нових умов.

Освячення військовослужбовців, звуки духового оркестру та урочистий марш — так увійшли до нового навчального року бердичівські артилеристи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0