Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській 26-й артилерійській бригаді зустріли новий рік

Time Додано: вівторок, 01 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Навчальний, 2010-й... Особливу увагу у частині приділяють як вивченню військових дисциплін, так і фізичній та бойовій підготовці, каже командир військової частини В’ячеслав Горбильов. У процесі навчання офіцери намагаються дати солдатам якомога більше нових знань, враховуючи ту матеріальну базу, що знаходиться у розпорядженні бригади.

У Бердичівській 26-й артилерійській бригаді зустріли новий рік

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Я хочу сказать, что благодаря требованиям сухопутных войск 8-го корпуса, мы до 2008 года создали такую материальную базу, которая обеспечивает с ограничением топлива, без выездов на полигон провести качественную подготовку офицеров, солдат и сержантов.»

Роман Страшевський, військовослужбовець 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «У 26-й артилерійській бригаді ми здобуваємо багато навичок у бойовій підготовці. Щомісяця ми виїжджаємо на полігон, де проводяться стрільби. Цього року ми брали участь у параді.»

Із новим навчальним роком військовослужбовців привітали офіцери та представники влади. Вони нагадали солдатам, що ті проходять строкову службу в одній з найкращих військових частин України. Одноголосно побажали бойового настрою, мужності та найголовніше — здоров’я.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Я переконаний, що цей навчальний рік дасть вам можливість стати кращими у збройних силах України. Не лише у сухопутних, а й в усіх інших. Бажаю вам добра, здоров’я та благополуччя.»

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Бажаю солдатам терпіння, адже важко звикнути до того, що відірвався від дому. Та я сподіваюся, що ми станемо для солдатів хорошою сім’єю.»

Нових дисциплін у навчальному році не передбачається, розповідає В’ячеслав Горбильов. До вже відомих предметів додадуть щось цікаве та оригінальне. Як і завжди, велику увагу приділятимуть нещодавнім призовникам, які ще не встигли досить добре адаптуватися до нових умов.

Освячення військовослужбовців, звуки духового оркестру та урочистий марш — так увійшли до нового навчального року бердичівські артилеристи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0