Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичівській 26-й артилерійській бригаді зустріли новий рік

Time Додано: вівторок, 01 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Навчальний, 2010-й... Особливу увагу у частині приділяють як вивченню військових дисциплін, так і фізичній та бойовій підготовці, каже командир військової частини В’ячеслав Горбильов. У процесі навчання офіцери намагаються дати солдатам якомога більше нових знань, враховуючи ту матеріальну базу, що знаходиться у розпорядженні бригади.

У Бердичівській 26-й артилерійській бригаді зустріли новий рік

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Я хочу сказать, что благодаря требованиям сухопутных войск 8-го корпуса, мы до 2008 года создали такую материальную базу, которая обеспечивает с ограничением топлива, без выездов на полигон провести качественную подготовку офицеров, солдат и сержантов.»

Роман Страшевський, військовослужбовець 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «У 26-й артилерійській бригаді ми здобуваємо багато навичок у бойовій підготовці. Щомісяця ми виїжджаємо на полігон, де проводяться стрільби. Цього року ми брали участь у параді.»

Із новим навчальним роком військовослужбовців привітали офіцери та представники влади. Вони нагадали солдатам, що ті проходять строкову службу в одній з найкращих військових частин України. Одноголосно побажали бойового настрою, мужності та найголовніше — здоров’я.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: «Я переконаний, що цей навчальний рік дасть вам можливість стати кращими у збройних силах України. Не лише у сухопутних, а й в усіх інших. Бажаю вам добра, здоров’я та благополуччя.»

В’ячеслав Горбильов, командир 26-ї Бердичівської артилерійської бригади: «Бажаю солдатам терпіння, адже важко звикнути до того, що відірвався від дому. Та я сподіваюся, що ми станемо для солдатів хорошою сім’єю.»

Нових дисциплін у навчальному році не передбачається, розповідає В’ячеслав Горбильов. До вже відомих предметів додадуть щось цікаве та оригінальне. Як і завжди, велику увагу приділятимуть нещодавнім призовникам, які ще не встигли досить добре адаптуватися до нових умов.

Освячення військовослужбовців, звуки духового оркестру та урочистий марш — так увійшли до нового навчального року бердичівські артилеристи.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0