Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві знову натрапили на боєприпаси

Time Додано: п'ятниця, 14 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Біля багатоповерхівки, що на вул. Червона Гора, 66, а точніше біля сміттєвих контейнерів, які розташовані поруч із нею, чергує міліціонер. В одному з баків, який пізніше вирішено було прикрити картонними ящиками, прибиральниця МКВЖРЕП № 3 знайшла те, що фахівці попередньо назвали “предметами, схожими на міни”. Про знахідку жінка одразу ж доповіла керівництву комунального підприємства.

У Бердичеві знову натрапили на боєприпаси

Світлана Качківська, технік МКВЖРЕП № 3: “Повідомила своє керівництво, те, у свою чергу, вище керівництво, ті — відділ НС. Були викликані відповідні служби і зараз тут встановлено охорону.”

Для ідентифікації боєприпасів на Червону Гору прибули представники місцевого управління МНС. Оглянувши вміст контейнера, рятувальники констатували: те що вони побачили, небезпеки для мешканців мікрорайону не являє.

Андрій Бєглий, начальник СДПЧ-9: “Ми встановили, що у контейнері знаходилися вісім предметів, що попередньо були ідентифіковані як учбові міни. Але нам невідомо, що зберігається під ними і ми не маємо права доступу туди. Тому для оточення ми викликали працівників міліції. Окрім того, ми подаємо заявку до управління МНС у Житомирській області. Протягом 3-х днів тамтешня піротехнічна бригада зобов’язана приїхати сюди і обстежити місце знахідки.”

Якщо на Червоній Горі знайшли учбові міни, то на протилежному кінці міста — бойовий снаряд. Три дні тому в кількох метрах від гаражів Бердичівського виправного центру, що на вул. Піонтковського, водій установи виявив предмет, який здався йому підозрілим.

Юрій Бутенко, водій БВЦ: “Прийшов до гаражу, пішов набрати води у радіатор. Йду до води, бачу лежить ржава “болванка”. Трохи роздивився, бачу — снаряд. Заніс його до гаражу, щоб ніхто не взяв.”

Андрій Бєглий, начальник СДПЧ-9: “Попередньо обстеживши цей предмет, я дійшов висновку, що це — снаряд часів Великої Вітчизняної, і представляє він собою певну небезпеку.”

На питання, чому дав пролежати снарядові у себе в гаражі аж три дні, Юрій Іванович відповідає: все часу не було подзвонити — робота...

Юрій Бутенко, водій БВЦ: “Зараз заготовки проводять, а я водієм працюю. Немає коли й у бік глянути, все селами їжджу.”

Скоріш за все, цей снаряд заберуть із собою ті ж самі житомирські фахівці, які приїдуть на Червону Гору по міни, і скоріш за все, це відбудеться у понеділок, кажуть бердичівські рятувальники. Подібні знахідки виявляють в області мало не по кілька на день, а піротехнічних груп на Житомирщині... аж дві.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0