Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві знову натрапили на боєприпаси

Time Додано: п'ятниця, 14 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Біля багатоповерхівки, що на вул. Червона Гора, 66, а точніше біля сміттєвих контейнерів, які розташовані поруч із нею, чергує міліціонер. В одному з баків, який пізніше вирішено було прикрити картонними ящиками, прибиральниця МКВЖРЕП № 3 знайшла те, що фахівці попередньо назвали “предметами, схожими на міни”. Про знахідку жінка одразу ж доповіла керівництву комунального підприємства.

У Бердичеві знову натрапили на боєприпаси

Світлана Качківська, технік МКВЖРЕП № 3: “Повідомила своє керівництво, те, у свою чергу, вище керівництво, ті — відділ НС. Були викликані відповідні служби і зараз тут встановлено охорону.”

Для ідентифікації боєприпасів на Червону Гору прибули представники місцевого управління МНС. Оглянувши вміст контейнера, рятувальники констатували: те що вони побачили, небезпеки для мешканців мікрорайону не являє.

Андрій Бєглий, начальник СДПЧ-9: “Ми встановили, що у контейнері знаходилися вісім предметів, що попередньо були ідентифіковані як учбові міни. Але нам невідомо, що зберігається під ними і ми не маємо права доступу туди. Тому для оточення ми викликали працівників міліції. Окрім того, ми подаємо заявку до управління МНС у Житомирській області. Протягом 3-х днів тамтешня піротехнічна бригада зобов’язана приїхати сюди і обстежити місце знахідки.”

Якщо на Червоній Горі знайшли учбові міни, то на протилежному кінці міста — бойовий снаряд. Три дні тому в кількох метрах від гаражів Бердичівського виправного центру, що на вул. Піонтковського, водій установи виявив предмет, який здався йому підозрілим.

Юрій Бутенко, водій БВЦ: “Прийшов до гаражу, пішов набрати води у радіатор. Йду до води, бачу лежить ржава “болванка”. Трохи роздивився, бачу — снаряд. Заніс його до гаражу, щоб ніхто не взяв.”

Андрій Бєглий, начальник СДПЧ-9: “Попередньо обстеживши цей предмет, я дійшов висновку, що це — снаряд часів Великої Вітчизняної, і представляє він собою певну небезпеку.”

На питання, чому дав пролежати снарядові у себе в гаражі аж три дні, Юрій Іванович відповідає: все часу не було подзвонити — робота...

Юрій Бутенко, водій БВЦ: “Зараз заготовки проводять, а я водієм працюю. Немає коли й у бік глянути, все селами їжджу.”

Скоріш за все, цей снаряд заберуть із собою ті ж самі житомирські фахівці, які приїдуть на Червону Гору по міни, і скоріш за все, це відбудеться у понеділок, кажуть бердичівські рятувальники. Подібні знахідки виявляють в області мало не по кілька на день, а піротехнічних груп на Житомирщині... аж дві.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0