Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Time Додано: середа, 19 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Економічна ситуація у країні погіршується і Бердичів не є виключенням. У місті суттєво впали обсяги промислового виробництва та зріс рівень безробіття. Ситуація із виконанням бюджету невтішна. Закликом об’єднатися усім Бердичевом в один потужний механізм для вирішення цих та інших проблем розпочав міжвідомчу нараду Бердичівський міський голова. Серед іншого Василь Мазур запропонував кардинально змінити у виконавчому комітеті роботу зі зверненнями громадян. Заяви бердичівлян візуються п’ятьма-шістьма підписами, а толку від цього немає, констатував міський голова. Віднині завдання оперативного реагування на звернення мешканців буде покладено на новостворений відділ.

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “У цьому відділі будуть працювати 5 чоловік з різних відділів, які прийматимуть людей і одразу ж вирішуватимуть питання. Ну а щоп’ятниці о 16-й відбуватиметься “судний день”: мені доповідатимуть про вирішення тих чи інших питань. Все це це ми не будемо відкладати у “довгий ящик.”

Василь Мазур має намір підвищити виконавчу дисципліну в апараті виконкому. Ситуація, коли очільник міста годинами не може додзвонитися до начальника управління чи відділу не припустима. Відтепер її наслідком стане заява на звільнення. Ефективність від численних нарад, що проводяться у виконкомі, на думку міського голови, не надто велика. Їх замінить єдина щотижнева розширена нарада.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Усі керівники комунальних підприємств приходитимуть до 32-ї кімнати. Інших нарад не буде. І група з прийому громадян, і комунальники доповідатимуть, що вони зробили за тиждень.”

За розпорядженням міського голови, управління освіти разом із відділенням ДАІ мають забезпечити безпечне проведення у місті свята першого дзвоника. Парк колишнього Шкіроб‘єднання знову намагатимуться привести до належного стану, для чого оголосять загальноміську толоку. У виконавчому комітеті чекають на пропозиції з реконструкції площі Жовтневої, обіцяють провести інвентаризацію прибудинкових територій та тротуарів, що потребують ремонту та розробити чергу на житло для молодих спеціалістів. У Бердичеві створять групу, яка контролюватиме стан вуличного освітлення. Через тиждень-два, пообіцяв Василь Мазур, у місті світитиметься усе.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0