Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Time Додано: середа, 19 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Економічна ситуація у країні погіршується і Бердичів не є виключенням. У місті суттєво впали обсяги промислового виробництва та зріс рівень безробіття. Ситуація із виконанням бюджету невтішна. Закликом об’єднатися усім Бердичевом в один потужний механізм для вирішення цих та інших проблем розпочав міжвідомчу нараду Бердичівський міський голова. Серед іншого Василь Мазур запропонував кардинально змінити у виконавчому комітеті роботу зі зверненнями громадян. Заяви бердичівлян візуються п’ятьма-шістьма підписами, а толку від цього немає, констатував міський голова. Віднині завдання оперативного реагування на звернення мешканців буде покладено на новостворений відділ.

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “У цьому відділі будуть працювати 5 чоловік з різних відділів, які прийматимуть людей і одразу ж вирішуватимуть питання. Ну а щоп’ятниці о 16-й відбуватиметься “судний день”: мені доповідатимуть про вирішення тих чи інших питань. Все це це ми не будемо відкладати у “довгий ящик.”

Василь Мазур має намір підвищити виконавчу дисципліну в апараті виконкому. Ситуація, коли очільник міста годинами не може додзвонитися до начальника управління чи відділу не припустима. Відтепер її наслідком стане заява на звільнення. Ефективність від численних нарад, що проводяться у виконкомі, на думку міського голови, не надто велика. Їх замінить єдина щотижнева розширена нарада.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Усі керівники комунальних підприємств приходитимуть до 32-ї кімнати. Інших нарад не буде. І група з прийому громадян, і комунальники доповідатимуть, що вони зробили за тиждень.”

За розпорядженням міського голови, управління освіти разом із відділенням ДАІ мають забезпечити безпечне проведення у місті свята першого дзвоника. Парк колишнього Шкіроб‘єднання знову намагатимуться привести до належного стану, для чого оголосять загальноміську толоку. У виконавчому комітеті чекають на пропозиції з реконструкції площі Жовтневої, обіцяють провести інвентаризацію прибудинкових територій та тротуарів, що потребують ремонту та розробити чергу на житло для молодих спеціалістів. У Бердичеві створять групу, яка контролюватиме стан вуличного освітлення. Через тиждень-два, пообіцяв Василь Мазур, у місті світитиметься усе.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0