Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Time Додано: середа, 19 серп. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Економічна ситуація у країні погіршується і Бердичів не є виключенням. У місті суттєво впали обсяги промислового виробництва та зріс рівень безробіття. Ситуація із виконанням бюджету невтішна. Закликом об’єднатися усім Бердичевом в один потужний механізм для вирішення цих та інших проблем розпочав міжвідомчу нараду Бердичівський міський голова. Серед іншого Василь Мазур запропонував кардинально змінити у виконавчому комітеті роботу зі зверненнями громадян. Заяви бердичівлян візуються п’ятьма-шістьма підписами, а толку від цього немає, констатував міський голова. Віднині завдання оперативного реагування на звернення мешканців буде покладено на новостворений відділ.

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “У цьому відділі будуть працювати 5 чоловік з різних відділів, які прийматимуть людей і одразу ж вирішуватимуть питання. Ну а щоп’ятниці о 16-й відбуватиметься “судний день”: мені доповідатимуть про вирішення тих чи інших питань. Все це це ми не будемо відкладати у “довгий ящик.”

Василь Мазур має намір підвищити виконавчу дисципліну в апараті виконкому. Ситуація, коли очільник міста годинами не може додзвонитися до начальника управління чи відділу не припустима. Відтепер її наслідком стане заява на звільнення. Ефективність від численних нарад, що проводяться у виконкомі, на думку міського голови, не надто велика. Їх замінить єдина щотижнева розширена нарада.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Усі керівники комунальних підприємств приходитимуть до 32-ї кімнати. Інших нарад не буде. І група з прийому громадян, і комунальники доповідатимуть, що вони зробили за тиждень.”

За розпорядженням міського голови, управління освіти разом із відділенням ДАІ мають забезпечити безпечне проведення у місті свята першого дзвоника. Парк колишнього Шкіроб‘єднання знову намагатимуться привести до належного стану, для чого оголосять загальноміську толоку. У виконавчому комітеті чекають на пропозиції з реконструкції площі Жовтневої, обіцяють провести інвентаризацію прибудинкових територій та тротуарів, що потребують ремонту та розробити чергу на житло для молодих спеціалістів. У Бердичеві створять групу, яка контролюватиме стан вуличного освітлення. Через тиждень-два, пообіцяв Василь Мазур, у місті світитиметься усе.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0