Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Time Додано: середа, 19 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Економічна ситуація у країні погіршується і Бердичів не є виключенням. У місті суттєво впали обсяги промислового виробництва та зріс рівень безробіття. Ситуація із виконанням бюджету невтішна. Закликом об’єднатися усім Бердичевом в один потужний механізм для вирішення цих та інших проблем розпочав міжвідомчу нараду Бердичівський міський голова. Серед іншого Василь Мазур запропонував кардинально змінити у виконавчому комітеті роботу зі зверненнями громадян. Заяви бердичівлян візуються п’ятьма-шістьма підписами, а толку від цього немає, констатував міський голова. Віднині завдання оперативного реагування на звернення мешканців буде покладено на новостворений відділ.

У Бердичеві змінюватимуть підхід у роботі зі зверненнями громадян

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “У цьому відділі будуть працювати 5 чоловік з різних відділів, які прийматимуть людей і одразу ж вирішуватимуть питання. Ну а щоп’ятниці о 16-й відбуватиметься “судний день”: мені доповідатимуть про вирішення тих чи інших питань. Все це це ми не будемо відкладати у “довгий ящик.”

Василь Мазур має намір підвищити виконавчу дисципліну в апараті виконкому. Ситуація, коли очільник міста годинами не може додзвонитися до начальника управління чи відділу не припустима. Відтепер її наслідком стане заява на звільнення. Ефективність від численних нарад, що проводяться у виконкомі, на думку міського голови, не надто велика. Їх замінить єдина щотижнева розширена нарада.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Усі керівники комунальних підприємств приходитимуть до 32-ї кімнати. Інших нарад не буде. І група з прийому громадян, і комунальники доповідатимуть, що вони зробили за тиждень.”

За розпорядженням міського голови, управління освіти разом із відділенням ДАІ мають забезпечити безпечне проведення у місті свята першого дзвоника. Парк колишнього Шкіроб‘єднання знову намагатимуться привести до належного стану, для чого оголосять загальноміську толоку. У виконавчому комітеті чекають на пропозиції з реконструкції площі Жовтневої, обіцяють провести інвентаризацію прибудинкових територій та тротуарів, що потребують ремонту та розробити чергу на житло для молодих спеціалістів. У Бердичеві створять групу, яка контролюватиме стан вуличного освітлення. Через тиждень-два, пообіцяв Василь Мазур, у місті світитиметься усе.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0