Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві змагались найшвидші малюки, найспритніші мами та наймужніші чоловіки

Time Додано: понеділок, 28 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

На старт, увага, руш! Кого тільки не зганяли з місця ці слова під час розважальних шоу на День міста. Для городян вже стало традицією вдень під час гулянь збиратися усією родиною навколо бігової доріжки. Розваг тут вистачає на всіх, починаючи від найменших бердичівлян. Ті, кому від 6 місяців до року, влаштували справжні перегони. Подолав дистанцію лише один, решта учасників скаржились на пекуче сонце та нечітку постановку завдання: мовляв, не знали, чи то слід повзти, чи то плакати.

У Бердичеві змагались найшвидші малюки, найспритніші мами та наймужніші чоловіки

А от старші колеги були більш кмітливими. Їм тільки велосипед дай, а що з ним робити, вони розберуться швидко. Тим паче, якщо народилися із жагою до перемоги.

Після дітей на доріжку вийшли мами, аби довести, хто з них найспритніша. У хід пішли скакалки, картон для переправи через уявне болото, ракетки і кульки. Кожне наступне завдання ускладнювалось: щоб дійти до фінішу, мами мусили витягати свої кульки з натовпу. Та що там це проти випробування, котре організатори приготували на фінал.

Подарунок найспритнішій мамі вручив депутат міської ради Олексій Ястремський. Каже, активність бердичівлянок не вражати не може.

Олексій Ястремський, голова фракції БЮТ у міській раді: “Не перший рік це свято і завжди приємно, що в нас дуже багато активних людей, які беруть участь у конкурсах. Це майбутнє нашого міста. Хочеться привітати всіх бердичівлян, гостей міста, побажати їм міцного здоров’я, щастя, добробуту, подякувати всім, хто робить все, щоб наше місто було найсучаснішим. Процвітання йому, миру і злагоди”.

За головний приз — набір інструментів - змагались бердичівські батьки. Показували, як вони вміють поводитися з грошима чи не пускають їх на вітер. З обручами та мішками впоратися було важче.

Останнє, що належало зробити, — подолати дистанцію з дружиною на плечах, наче мало ці на чоловіках їздять! Запекла боротьба точилася між учасниками, котрі змагалися у минулому році. В них, як не крути — досвід! Хоч Руслан Боголюб наймужнішим татом не став, його дружина Наталія виявилась найспритнішою за усіх мам та учасниць забігу на високих підборах. Жінка каже: бути менш активною та швидкою на її роботі у Палаці культури не можна. Спеціально не тренувалась.

002+002а Наталія Боголюб, переможниця конкурсу “Найспритніша мама” та бігу на високих підборах: “Секретов никаких нет. Я занимаюсь спортом уже почти год. После 6-ти вечера бегаю на стадионе, занимаюсь шейпингом. Веду здоровый образ жизни. На каблуках приходится часто бегать, это сценичная практика. Поздравляю всех бердичевлян с Днем города».

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0