Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві з’явився новий автомобіль для вивозу сміття

Time Додано: п'ятниця, 18 груд. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Бердичівське підприємство “Полісся Екосфера” збагатилося машиною для вивозу сміття з приватного сектору міста. Раніше цим займався трактор. Люди виносили відходи та самі закидали його на причіп. На новому автомобілі працюватимуть водій та вантажник.

У Бердичеві з’явився новий автомобіль для вивозу сміття

Мешканцям приватного сектору потрібно буде лише винести сміття у пакетах на узбіччя. Перевагою нової техніки є її місткість, розповідає директор фірми “Полісся Екосфера” Андрій Борисов. Вона може вмістити у собі близько тридцяти кубометрів сміття. Усередині відбувається пресування. Таким чином, за один робочий день підприємство зможе охопити більшу територію.

Андрій Борисов, директор фірми “Полісся Екосфера”: «Вона більш економна і має гарний естетичний вигляд. Ця машина може забрати разів у 5 більше, ніж трактор. Набагато простіше буде увійти у ціну 5 грн., що платять за послуги мешканці приватного сектору»

Порядок у Бердичеві та його чистота — важливі складові авторитету міста, зазначив міський голова. Ситуація із вивозом сміття у місті покращується з кожним роком, говорить Василь Мазур. Чимала заслуга у цьому саме працівників “Екосфери”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Те, що працівники “Екосфери” постійно працюють над удосконаленням цього процесу, закупляють нову техніку для вивозу сміття, підтверджує те, що ми на правильному шляху.»

Керівництво міста переконане: зовсім скоро Бердичів стане одним із найчистіших міст України. У планах є закупівля ще кількох подібних автомобілів та будівництво сміттєпереробного заводу.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0