Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві з’явився механічний двірник

Time Додано: субота, 17 жовт. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

У місті з’явилась прибиральна машина, яка стане помічником двірникам. Її придбало бердичівське підприємство “Спецпром”. Разом із керівниками жеків оглянути машину прийшов міський голова. Оглянути, а заодно і випробувати її у роботі.

У Бердичеві з’явився механічний двірник

“Дулево” - так називається мініаютюрна “прибиральниця” італійського виробництва. Вона може працювати на дорогах, тротуарах, біля бордюрів, підмітати, мити, кажуть працівники підприємства. Фахівці хоч і не стикалися з таким агрегатом раніше, та вже встигли оцінити його переваги.

Ігор Скрипник, працівник підприємства: “Знизу там є пилосос, на кшталт кімнатного. Сміття втягується у бункер, також є шланг, який чіпляється збоку і яким можна засмоктувати листя. Потім бункер треба звільняти від сміття”.

Подібні машини є і в інших містах. У Житомирі, наприклад, одна така “прибиральниця”, щоправда більшого розміру, охоплює весь центр міста, розповідає міський голова Василь Мазур. Більший аналог придбаної машини незабаром теж з’явиться у Бердичеві. Дві вони зможуть прибирати все місто механічним способом, каже Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Якщо ми запустимо її у найважчий – осінньо-зимовий період, - і переживемо зиму, це піде на користь бердичівлянам. Уявіть собі тротуар, засипаний снігом, заходить на нього така машина і починає прибирати замість людини з мітлою в руках. Що одна людина може зробити тут, які в неї фізичні можливості?”.

Міська рада укладе з підприємством угоду на використання цієї машини. Вже найближчим часом бердичівляни зможуть спостерігати за роботою механічного “двірника” на вулицях міста. У першу чергу, центральних.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0