Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві з’явилось потужне будівельне підприємство

Time Додано: п'ятниця, 09 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Друге життя поступово отримує колишнє інтендантське містечко, перетворюючись на центр, де зібрані промислові потужності. Днями свою філію у Бердичеві відкрило київське закрите акціонерне товариство «Будівельне управління №7». Більше 20-ти років підприємство працює на ринку України, весь час розвивається, розбудовується та будує, говорить голова правління Валерій Черноусько.

У Бердичеві з’явилось потужне будівельне підприємство

Валерій Черноусько, голова правління ЗАТ «Будівельне управління №7»: «Настало время перейти работать в Житомирскую область. Благодаря мэру города Василию Мазуру, который заинтересован в строительных инвестициях, нам предложили работать в Бердичеве, создать здесь свою производственную базу, которую мы сейчас сдаем в эксплуатацию, и приступить к строительству объектов пока в Бердичеве, а потом и в области».

В урочистому відкритті бердичівської філії взяли участь високопосадовці міста і області. Нове підприємство – це приємно, а коли воно будівельне – приємніше вдвічі, зазначив міський голова Василь Мазур.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Нещодавно ми відкривали завод з виробництва риби, а сьогодні – підприємство будівельної галузі. Як уже було сказано, будівництво – це майбутнє, перспектива і розвиток Бердичева. Хочемо подякувати за підприємство, переконані, що наші плани з будівництва будуть втілені у життя».

Нещодавно уряд країни прозвітував за свої перші сто днів роботи, розповів губернатор Житомирської області Сергій Рижук. Подібну зустріч із виборцями та пресою нещодавно мав і голова облдержадміністрації. Завдяки Бердичеву, каже, розповісти було про що.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «За цих сто днів, я вже з рахунку збився, вчетверте чи вп’яте, приїжджаю в Бердичів допомогти вам перерізати стрічку, відкрити нове підприємство. Відчуття такої людської і навіть чиновницької радості, що відкривається будівельне управління».

Це надзвичайно важливо, продовжує посадовець, адже будівництво – це творення і перспектива.

Сергій Рижук, голова Житомирської ОДА: «Бажаю вам процвітання, як співвітчизникам і професіоналам за те, що ви в будь-яких умовах живете на боці прогресу, що ви будівничі. Будівничий – це звучить гордо! Тож несіть гордо та ефективно свою професію, творіть, а ми будемо вам у цьому сприяти».

Присутніх запросили пройтися будівельною базою, на місці якої ще нещодавно був пустир. Бердичівська філія управління складається з прохідної, адміністративної будівлі, двох складів та бетонозмішувальної установки. В усе це разом із технікою вклали більше 10 мільйонів гривень, кажуть на підприємстві. У будівельних роботах спочатку буде задіяно близько ста робітників, потім їхню кількість планують збільшити у 3-4 рази. На самій же базі виробництва працюватиме 9 осіб.

Анатолій Бучковський, директор Бердичівської філії ЗАТ «Будівельне управління №7»: «Бетонний завод механізовано-автоматизований, буде виробляти 25 кубометрів бетону на годину. Це мінімальна кількість. Також можемо працювати цілий рік, бо приміщення утеплене. Техніка у нас у достатній кількості. Це як маленький транспорт, який працюватиме по місту, так і великий, який підвозитиме сировину».

Сипучі матеріали використовують найкращої якості. Процес перетворення цементу, піску, щебню, води та хімічних домішків на бетон проходить у бетонозмішувальній установці, що її працівники називають серцем підприємства.

Віктор Поліщук, виконроб Бердичівської філії ЗАТ «Будівельне управління №7»: «Щебінь, пісок подається у бункери навантажувачем, а звідти на транспортер, де зважується та подається до бетонозмішувальної установки».

Далі нагорі суміш поєднується з цементом і водою та перемішується. Після чого нововиготовлений бетон надходить у спеціальну машину-міксер. За один раз виробляють один кубометр будівельної речовини, стежить і керує процесом лише одна людина-оператор.

У перспективі на підприємстві окрім бетону також вироблятимуть цементні розчини, залізобетонні блоки, кільця, перемички. Продукцію будуть використовувати для власних будівельних потреб, адже фахівці управління вміють зводити багатоповерхівки, котеджі, офісні центри, складські приміщення і навіть храми. У Бердичеві на розі вулиць Луппова-Свердлова розпочато спорудження торгово-офісного центру, та це, каже очільник управління, лише початок широкого будівництва .

Валерій Черноусько, голова правління ЗАТ «Будівельне управління №7»: «Сейчас мы проектируем строительство жилого дома по ул. К.Либкнехта, разработана проектная документация на строительство четырех 16-этажных домов в центре города. Есть также заказы со стороны, например от польской фирмы, которая будет здесь строить мясокомбинат».

Будівельники обіцяють не підвести і вразити бердичівлян надійністю, своєчасністю та якістю своєї роботи.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0