Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві з’являться нові перукарня, офіс, торгова точка та сучасна зупинка

Time Додано: четвер, 27 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Городяни, котрі їздять маршрутами №№3, 3-А, 8, 8-А, 10 та 12, незабаром чекатимуть на транспорт у зручніших умовах. На містобудівній раді розглянули ескізну пропозицію реконструкції зупинки, що на вулиці 30-річчя Перемоги за Чуднівським мостом. Стару споруду демонтують і замінять на конструкцію із сучасних матеріалів золотавого кольору. Зупинка матиме назву «30-річчя Перемоги», поруч буде знаходитись торговельний павільйон.

У Бердичеві з’являться нові перукарня, офіс, торгова точка та сучасна зупинка

Все добре, тільки от самої зупинки мало порівняно з павільйоном, висловились містобудувальники, оглянувши проект.

Олександр Семенюк, начальник управління містобудування та архітектури: «Там потрібна нормальна благоустроєна зупинка, щоб люди могли у тому районі дочекатися транспорт, можливо, зайти до павільйону зробити покупки. Але якщо говорити про зупинку, то вона повинна бути більш закритою, бо продувається усіма вітрами».

Крім того, оновлена зупинка може створити певні незручності для транспорту, який цією вулицею рухається на Загребелля, Новосілки, Чуднів та Хмільник, говорить Олександр Семенюк. Споруда закриватиме вид водіям, котрі виїжджатимуть з вулиці Горбатова. Зрештою, фахівці взяли пропозицію за основу, а проектанти мають врахувати усі зауваження.

Наступний ескіз стосувався реконструкції зупинки, що на початку вулиці Володарського. Тут проходять міські маршрути №№3 та 12, а також зупиняється транспорт міжміського значення. Після реконструкції зупинка набуде сучасного і більшого вигляду. Поруч передбачено кафе швидкого харчування, споруджене із легких конструкцій, просочених вогнезахисним розчином. Кафе через відсутність у даному районі каналізації розміщувати не можна, зазначили фахівці. Щодо решти зауважень, вони були схожі на попередні: надто мало уваги приділено зупинці. Чи можливо ще збільшити її розміри, щоб люди стояли під накриттям, а не на дорозі, та чи будуть дотримані норми безпеки, проектанти доповідатимуть на іншому засіданні ради.

«Добро» містобудівників отримали ескізні пропозиції, що стосувалися облаштування перукарні на вулиці Леніна, 53, добудови торговельного павільйону поруч із універмагом в районі м’ясокомбінату та переобладнання квартири під офіс на вулиці Урицького.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0