Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві живуть отруйні змії?

Time Додано: п'ятниця, 10 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Гади атакують. Мешканці вулиць Дзержинського та Лілії Карастоянової стверджують, що бачили біля своїх домівок справжніх гадюк.

У Бердичеві живуть отруйні змії?

Галина Тринчук, очевидиця: “Оно от мусорника ползла, толщиной где-то 10 сантиметров, наверное, что-то сьела. Машина ехала и резко притормозила, водитель думал, что это уж. Но это был не уж, а метровая гадюка. Она вот сюда, в траву, а потом в эту яму”.

Люди збіглися на крик сусідки і стали штурхати у яму палицями. Прихисток змії виявився глибиною у півтора метри. Перелякані люди засипали отвір сміттям та землею.

Востаннє метрову змію бачили на вулиці Лілії Карастоянової. Гадина металася по дорозі, доки не залізла під чийсь паркан.

Олена Ланцова, очевидиця: “Лежала змея, ну до метра точно, темного цвета. Я сразу на голову посмотрела, нет ли полосок желтеньких, как у ужа, нет это был не уж, это была годюка. Я выросла в лесу, знаю, что такое гадюка. В шоке я даже не смогла ее сфотографировать”.

Інформаційна та оперативно-рятувальні служби міста до боротьби із плазунами не готові. Люди показують, куди, поснідавши, заповзла змія, та розкопувати нору ніхто не хоче. Замість шукати гада, рятувальники перекладають ці повноваження одне на одного.

Не готові до укусу гадюки і у міській лікарні. Вакцина від отрути змії є лише в обласному центрі. Втім, лікарі запевняють, якщо лихо трапиться — постраждалого від укусу гада врятують.

Олег Тодорук, лікар-анастезіолог: “Протизміїна сироватка не може бути у лікарняних закладах, вона є в обласному центрі, при потребі її доставляють санавіацією за одну годину. людину ми врятуємо”.

Через побачену змію, люди у дворі бояться ввечері сидіти на лавочці і випускати із дому дітей. Звідки у місті взявся метровий гад — мешканці і гадки не мають, - може хтось привіз у машині з лісу, а може плазун утік із чийогось домашнього тераріума. Якщо змія вилізе знову — люди збираються ловити її самотужки, бо поруч щодня ходять діти і працює дитячий садок. І можливо наступного разу, змія вилізе погрітися на теплий пісок.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0