Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві згадали В’ячеслава Чорновола

Time Додано: неділя, 26 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Представники Бердичівської районної організації Народного Руху України та церкви Преображення Господнього зібрались біля меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола, аби вшанувати пам’ять українського патріота. 24-го грудня йому виповнилося б 73 роки, так як дата не ювілейна, великого мітингу рухівці Бердичівського району не збирали, кажуть, прийшли тільки активісти організації.

У Бердичеві згадали В’ячеслава Чорновола

Вадим Колос, учасник заходу: “В’ячеслав Максимович був такою людиною, яких мало. Він заслуговує на велику пошану, тому що був істинним патріотом”.

Сергій Панасюк, учасник заходу: “Це був один з патріотів, котрий боровся за незалежність України і який поклав за неї своє життя. Він перший національний лідер”.

Літературний критик і публіцист В`ячеслав Чорновіл був одним із засновників руху шістдесятників, кілька разів ув'язнювався за "антирадянську пропаганду", перебував у таборах суворого режиму і на засланні. У 1989-му році став ініціатором створення Народного Руху, через два роки був обраний депутатом Львівської обласної ради та Верховної Ради України. Загинув у березні 1999-го року в автокатастрофі, чиї обставини і досі нез’ясовані. Політик надзвичайно багато зробив для розбудови України, кажуть рухівці. Чорновола любили і ненавиділи, до нього прислухались і радились, поливали словесним багном і намагались принизити. Але він свято вірив в Україну і в її людей.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації Народного Руху України: “Чорновіл і сьогодні живе у наших серцях, тому що він великий лідер великої нації. Через пелену часу ми розуміємо, що українці були би сильнішими, більш впевненими, якби попереду йшов Чорновіл. Він і зараз попереду, але жити і діяти мусимо самі”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0