Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві згадали В’ячеслава Чорновола

Time Додано: неділя, 26 груд. 2010, 06:00 ( близько 7 року назад )

Представники Бердичівської районної організації Народного Руху України та церкви Преображення Господнього зібрались біля меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола, аби вшанувати пам’ять українського патріота. 24-го грудня йому виповнилося б 73 роки, так як дата не ювілейна, великого мітингу рухівці Бердичівського району не збирали, кажуть, прийшли тільки активісти організації.

У Бердичеві згадали В’ячеслава Чорновола

Вадим Колос, учасник заходу: “В’ячеслав Максимович був такою людиною, яких мало. Він заслуговує на велику пошану, тому що був істинним патріотом”.

Сергій Панасюк, учасник заходу: “Це був один з патріотів, котрий боровся за незалежність України і який поклав за неї своє життя. Він перший національний лідер”.

Літературний критик і публіцист В`ячеслав Чорновіл був одним із засновників руху шістдесятників, кілька разів ув'язнювався за "антирадянську пропаганду", перебував у таборах суворого режиму і на засланні. У 1989-му році став ініціатором створення Народного Руху, через два роки був обраний депутатом Львівської обласної ради та Верховної Ради України. Загинув у березні 1999-го року в автокатастрофі, чиї обставини і досі нез’ясовані. Політик надзвичайно багато зробив для розбудови України, кажуть рухівці. Чорновола любили і ненавиділи, до нього прислухались і радились, поливали словесним багном і намагались принизити. Але він свято вірив в Україну і в її людей.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації Народного Руху України: “Чорновіл і сьогодні живе у наших серцях, тому що він великий лідер великої нації. Через пелену часу ми розуміємо, що українці були би сильнішими, більш впевненими, якби попереду йшов Чорновіл. Він і зараз попереду, але жити і діяти мусимо самі”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0