Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

У Бердичеві згадали В’ячеслава Чорновола

Time Додано: неділя, 26 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Представники Бердичівської районної організації Народного Руху України та церкви Преображення Господнього зібрались біля меморіальної дошки В’ячеслава Чорновола, аби вшанувати пам’ять українського патріота. 24-го грудня йому виповнилося б 73 роки, так як дата не ювілейна, великого мітингу рухівці Бердичівського району не збирали, кажуть, прийшли тільки активісти організації.

У Бердичеві згадали В’ячеслава Чорновола

Вадим Колос, учасник заходу: “В’ячеслав Максимович був такою людиною, яких мало. Він заслуговує на велику пошану, тому що був істинним патріотом”.

Сергій Панасюк, учасник заходу: “Це був один з патріотів, котрий боровся за незалежність України і який поклав за неї своє життя. Він перший національний лідер”.

Літературний критик і публіцист В`ячеслав Чорновіл був одним із засновників руху шістдесятників, кілька разів ув'язнювався за "антирадянську пропаганду", перебував у таборах суворого режиму і на засланні. У 1989-му році став ініціатором створення Народного Руху, через два роки був обраний депутатом Львівської обласної ради та Верховної Ради України. Загинув у березні 1999-го року в автокатастрофі, чиї обставини і досі нез’ясовані. Політик надзвичайно багато зробив для розбудови України, кажуть рухівці. Чорновола любили і ненавиділи, до нього прислухались і радились, поливали словесним багном і намагались принизити. Але він свято вірив в Україну і в її людей.

Тетяна Свірідова, голова Бердичівської районної організації Народного Руху України: “Чорновіл і сьогодні живе у наших серцях, тому що він великий лідер великої нації. Через пелену часу ми розуміємо, що українці були би сильнішими, більш впевненими, якби попереду йшов Чорновіл. Він і зараз попереду, але жити і діяти мусимо самі”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0